Customer Service Medewerker
Il y a 3 heures
Meer, Vlaanderen, Belgique
VM Logistics
Temps plein
Gratuit avec email ou Google
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
Gratuit avec email ou Google
Als Customer Service teamlid krijg je een actieve rol en word je echt onderdeel van het team:
- Je helpt chauffeurs verder aan de balie
- Je stuurt het magazijnteam mee aan en zorgt dat de juiste goederen op de juiste locatie terechtkomen en geladen worden in de juiste wagen: Jij bent de schakel tussen magazijn en klant.
- Je volgt mee de dagelijkse planning op
- Je beantwoordt vragen van klanten, volgt hun noden actief op en biedt ondersteuning waar nodig
- Je beheert de stocklijst van de verschillende klanten: Je verwerkt inkomende en uitgaande goederen, past wijzigingen aan waar nodig en voert bijkomende administratieve taken uit.
- Je denkt mee over hoe processen slimmer en efficiënter kunnen
- Je beschikt over een bachelordiploma, bij voorkeur in een economische of logistieke richting. Tegelijk staan we ook zeker open voor andere profielen: Voor ons is het vooral belangrijk dat je leergierig bent en graag dynamisch werkt.
- Je bent administratief, organisatorisch sterk en hebt oog voor detail: In een dynamische omgeving weet jij steeds het overzicht te bewaren.
- Je bent klantgericht en een sterke communicator. Je aarzelt niet om vraagstukken hands-on aan te pakken en om direct contact op te nemen met de klant.
- De logistieke sector is continu en beweging. Gecombineerd met een snelgroeiend bedrijf ziet geen enkele dag er hetzelfde uit. Wij zoeken iemand die energie krijgt van een dynamische omgeving.
- Je bent een flexibel, probleemoplossend denker, schakelt snel en ziet verandering als een kans om te verbeteren
- Je neemt initiatief wanneer je kansen ziet voor verbetering en durft zelf met ideeën te komen.
- Je wil leren, meedenken en meegroeien met onze onderneming: Je neemt zelf initiatief wanneer je kansen ziet voor verbetering en durft zelf met ideeën te komen.
- Met de meeste klanten is Engels onze voertaal. Daarom zoeken wij iemand die vlot Engels kan communiceren. Een sterke basiskennis Frans is ook zeker een pluspunt.
- Voorkennis van Microsoft Office
Administratie, Planning, Engelse taal, Klantendienst, Organisatievermogen, Frans, Logistieke sector, Logistieke sector, Communicatie, Problemen oplossen, MS Office Suite