CHAUFFEUR C
il y a 2 semaines
Als operator/chauffeur van kleine veegmachines ben je dagelijks bezig met het reinigen van plaatsen waar grote veegwagens niet kunnen komen. Dit kan gaan over productiehallen, parkinggebouwen, magazijnen, … enz.
Deze machines bieden een grote vrijheid van werken. Je vertrekt met een oprijwagen, waar deze 2 kleine machines op staan, naar een werf. Daar rijd je deze machines van de oprijwagen af, vult deze met water en de nodige producten en start dan met uitvoering van de werken. Tijdens het werken met deze machines, dien je er ook regelmatig af te komen om manueel hoeken en onbereikbare plaatsen manueel bij te vegen en het vuil terug met de machine op te zuigen.
Tijdens de reinigingsopdracht wordt de machine zelf ook vuil en dient deze na de opdracht onderhouden te worden. Het onderhoud van de machine houdt in dat je deze kuist, zowel buiten als binnenkant, filters reinigen, olie en koelvloeistof nakijken ... enz.
Wat heel belangrijk is om te werken in de industriële reiniging, is dat je flexibel kan werken. Hiermee bedoelen we een variatie van lange en kortere werkdagen, vroeg en laat beginnen, werken met dag of nacht. Het volledige pakket aan mogelijke werktijden kan je je aan verwachten binnen de industriële reiniging.
Veiligheid krijgt bij ons de hoogste prioriteit. Wij verwachten van al onze medewerkers dat de neuzen in dezelfde richting staan, namelijk "safety first".
- Je krijgt een veelzijdige job met verantwoordelijkheid.
- Een competitief loon naar ervaring.
- Extra legale voordelen zoals ecocheques.
- Je komt terecht in een team van momenteel 6 mensen (5 techniekers en 1 werkplaatsverantwoordelijke).
- Je werkt in een twee-ploegensysteem (6u-13u30 & 13u-20u30), al zijn de uren steeds bespreekbaar in samenspraak met het team.
Wij zijn op zoek naar iemand die enorm gemotiveerd is en toch al enkele jaren aantoonbare rijervaring heeft met een C-rijbewijs. In ons bedrijf hechten wij veel belang aan enthousiasme, gedrevenheid, flexibiliteit en veiligheidsbewust werken.
Als chauffeur kom je ook veel in contact met klanten, dus een vlotte communicatie is altijd meegenomen. Naar communicatie toe met de collega's is het belangrijk dat je goed Nederlands spreekt, leest en schrijft. Dit om er maar voor te zorgen dat alles duidelijk wordt overgebracht naar iedereen en om elkaars veiligheid te garanderen.
Veilig werken is hoogste prioriteit bij Jacobs Cleaning NV. Je moet dus zeker om kunnen met bepaalde discipline. Indien je ook technisch aangelegd bent, is dit zeker een plus.
- Zeer flexibel zijn, overuren, nachten, weekends..
- Rijbewijs B, C.
- Kennis NL.
-
Loketbediende (Kallo)
il y a 1 semaine
Antwerpen, Belgique C. Steinweg Belgium nv Temps pleinFunctieomschrijving - chauffeurs aan het loket bedienen - administratie en opvolging van verschillende trafieken - administratieve afhandeling van lossing en lading vrachtwagens - voorbereiden van documenten (los-en laadorders, CMR’s) - voorbereiden werkbonnen voor facturatie - stockopvolging - en telling algemene ondersteuning voor de...