Emplois actuels liés à Pracownik produkcji - Genk, Flandre - Start People International Recruitment

  • Pracownik Produkcji

    il y a 1 mois

    Genk, Belgique Start People Temps plein

    Opis stanowiska: Owijanie walcowanej stali papierem i wiazanie jej zgodnie z przepisami bezpieczenstwa i wymaganiami klienta. **Profiel** Wymagania: - mozesz pracowac w systemie 2- zmianowym - pracujesz zgodnie z zasadami bezpieczenstwa, - porozumiewasz sie komunikatywnie w jezyku angielskim lub niderlandzkim, - certyfikat na wózek widlowy bedzie...

  • Pracownik produkcji

    Il y a 3 mois

    Sektor metalowy. Functieomschrijving Opis stanowiska: Owijanie walcowanej stali papierem i wiazanie jej zgodnie z przepisami bezpieczenstwa i wymaganiami klienta. Profiel Wymagania:mozesz pracowac w systemie 2- zmianowympracujesz zgodnie z zasadami bezpieczenstwa,porozumiewasz sie komunikatywnie w jezyku angielskim lub niderlandzkim,certyfikat na wózek...

Pracownik produkcji

Genk, Flandre, Belgique Start People International Recruitment Temps plein
Description

Opis stanowiska: Owijanie walcowanej stali papierem i wiazanie jej zgodnie z przepisami bezpieczenstwa i wymaganiami klienta.

Company

Sektor metalowy.

Profile

Wymagania:

mozesz pracowac w systemie 2- zmianowympracujesz zgodnie z zasadami bezpieczenstwa,porozumiewasz sie komunikatywnie w jezyku angielskim lub niderlandzkim,certyfikat na wózek widlowy bedzie dodatkowym atutem,szukasz pracy dlugoterminowej. Offer

Oferta:

szkolenia wewnetrzne,stawka 15,78 euro brutto/godzine + dodatki zmianowe (10%) + bony zywnosciowe,belgijskie umowy o prace,mozliwosc otrzymania umowy na czas nieokreslony po okresie pr?bnym odbytym przez nasze biuro.