Operator Wózka Widłowego

Il y a 3 mois

Gent, Flandre, Belgique Automotive Assembly Systems Temps plein
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operatora wózka widłowego - wysoki skład, wózki boczne.

**ZAKRES OBOWIĄZKÓW**:

- obsługa wózków widłowych wysoki skład) na terenie centrum logistycznego.

**OFERUJEMY**:

- współpracę na podstawie polskiej umowy zlecenie wraz z pełnymi składkami ZUS - stawka podstawowa 16,59€ brutto/h,
- bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,
- zwrot kosztów dojazdu (0,21€/km),
- opiekę dedykowanego Koordynatora,
- system II-zmianowy,
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji,
- bezpłatny dostęp do platformy umożliwiającej zdalną naukę języków obcych,
- Exact Pay - wypłata na żądnie - możliwość wypłaty części wynagrodzenia przed ustalonym terminem wypłaty,
- możliwość skorzystania z wybranego pakietu prywatnej opieki medycznej,
- możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.

**NASZE OCZEKIWANIA**:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych (wydane przez UDT),
- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
- prawo jazdy kat. B + własny samochód - mile widziane.

**Kontakt do rekrutera**:

**Proces rekrutacji**:
1

Aplikuj na wybraną ofertę pracy on-line lub telefonicznie

2

Czekaj na kontakt telefoniczny z naszej strony

3

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej lub teście

4

Przyjmij ofertę i daj nam dobrze przygotować Cię do pracy

**Twoje korzyści**:
Możliwość rozwoju

Formalności w telefonie

Ubezpieczenie grupowe

Szybkie rozpoczęcie współpracy

Premia za polecenie