Kierowca ciężarówki, prawo jazdy typ C

Il y a 2 mois

Oudenaarde, Belgique Z.U.R.S. Michał Rachubka Temps plein

Dla naszego Klienta z branży żywieniowej zatrudnimy kierowcę typu C. Stawka od 18e/h brutto. Praca nocna.

Obowiązki

  • Transport żywności do restauracji, fryturni

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C i kod 95
  • znajomość w stopniu komunikatywnym j. angielski lub francuski

Oferujemy

  • Wynagrodzenie początkowe od 18e/h brutto
  • premie za prace w nocy
  • 13 pensję, wakacyjne

Nous avons d'autres emplois actuels liés à ce domaine que vous pouvez trouver ci-dessous

  • Oudenaarde, Flandre, Belgique Z.U.R.S. Michał Rachubka Temps plein

    Dla naszego Klienta z branży żywieniowej zatrudnimy kierowcę typu C. Stawka od 18e/h brutto. Praca nocna. Kierowca ciężarówki, prawo jazdy typ C ObowiązkiTransport żywności do restauracji, fryturni Wymaganiaprawo jazdy kat. C i kod 95 znajomość w stopniu komunikatywnym j. angielski lub francuski OferujemyWynagrodzenie początkowe od 18e/h...