Serwisant motocykli

il y a 1 mois

Ghent, Belgique InterKadra Sp. z o.o. Temps plein
Serwisant motocykliMiejsce pracy: GentRekrutujemy dla

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydata na stanowisko: Serwisant Motocykli.

Twój zakres obowiązków
  • Naprawa wszelkich uszkodzeń
  • Tankowanie, sprawdzanie zbiornika i węży
  • Kontrola opon (ciśnienie, uszkodzenia,... )
  • Montaż części (lusterka, szyba przednia,...)
  • Zamawianie wymaganych części zamiennych i wymiana
  • Archiwizacja i gromadzenie wszelkich danych w celu raportowania
Wymagania pracodawcy
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B1/B2
  • Umiejętności związane z serwisem motocykli
Pracodawca oferuje
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 18,40 € b/h
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę
  • Zapewnione zakwaterowanie w pełni wyposażone
  • Opieka koordynatora na miejscu
  • Dieta
  • Dodatek transportowy
  • Zwrot kosztów za dojazd między zakwaterowanie a firmą
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia
  • Premia na koniec roku
Benefity
  • Ekwiwalent żywieniowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • W pełni wyposażone zakwaterowanie
  • Zwrot kosztów za transport
  • Bonus za polecenie
InterKadra Sp. z o.o.

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372.

Zaufanie do pracowników jest podstawą ich zaangażowania i zaangażowania na rzecz klientów. Inwestuje w talent każdego z pracowników i pozwala ludziom się rozwijać

Nous avons d'autres emplois actuels liés à ce domaine que vous pouvez trouver ci-dessous

  • Serwisant motocykli

    il y a 4 semaines

    InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku.Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydata na stanowisko: Serwisant MotocykliLokalizacja: Belgia, Gent.  ...