Pracownik produkcji

il y a 2 semaines

Bruges, Belgique Start People Temps plein
Sektor spozywczy Functieomschrijving Opis stanowiska:

Poszukujemy zmotywowanych pracowników produkcji do pracy w firmie zajmujacej sie produkcja spodów do ciast. Osoba na tym stanowisku bedzie odpowiedzialna za rolowanie, pakowanie oraz kontrole jakosci produktów. Praca odbywa sie w dynamicznym srodowisku, z naciskiem na precyzje.

Zakres obowiazków:
Kontrola jakosci gotowych produktów.

Rolowanie ciast na tasmach produkcyjnych.

Pakowanie gotowych spodów do ciast.

Dbanie o czystosc i porzadek na stanowisku pracy.

Przestrzeganie zasad BHP i higieny na linii produkcyjnej. Profiel Profil kandydata:
Doswiadczenie w pracy na linii produkcyjnej.
Umiejetnosc pracy w zespole oraz samodzielnosc.
Dbalosc o szczególy i precyzja w wykonywaniu obowiazków.
Gotowosc do pracy w godzinach dziennych (08:30 - 17:00.
Mozliwosc pracy w pelnym wymiarze godzin lub na czesc etatu.
Zdolnosci manualne.
Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego lub ndierlandzkiego. Aanbod Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie belgijskiej umowy o prace.
Mozliwosc otrzymania umowy na czas nieokreslony po okresie pr?bnym odbytym przez nasze biuro.
Stawka brutto ?14,99/godzine + ?6/ dzien bony zywnosciowe.
Mozliwosc zdobycia nowych kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
Prace w przyjaznym srodowisku.
Szkolenia wprowadzajace.

  • Bruges, Belgique InterKadra Sp. z o.o. Temps plein

    Pracownik produkcji wagonów kolejowychMiejsce pracy: BrugiaRekrutujemy dlaObecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na produkcję wagonów kolejowych.Lokalizacja: Belgia, Brugia.Praca dla kobiet i mężczyznStart: początek września 2024Firma jest największym producentem i eksporterem polskiego przemysłu kolejowego. Zatrudnia w Polsce ponad 4...

  • Pracownik produkcji

    il y a 1 mois

    Bruges, Belgique InterKadra Sp. z o.o. Temps plein

    Pracownik produkcjiMiejsce pracy: BrugiaRekrutujemy dlaObecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na produkcję wagonów kolejowych.Firma jest największym producentem i eksporterem polskiego przemysłu kolejowego. Zatrudnia w Polsce ponad 4 tys. osób w 9 zakładach jak i na całym świecie.Lokalizacja: Belgia, Brugia.Praca dla kobiet i...