Elektromechanisch monteur

Il y a 4 jours

Hasselt, Limburg, Belgique Jobat Temps plein 30 000 € - 40 000 €/an

Vacature is niet langer meer gepubliceerd.

Elektromechanisch monteur

ITZU voor een job in HASSELT

Gewijzigd sinds: gisteren

Solliciteer nu Bewaard Bewaar

  • Contract van onbepaalde duur
  • Startdatum: zo spoedig mogelijk starten
  • Vaste job
  • Contract van onbepaalde duur
  • Startdatum: zo spoedig mogelijk startenToon meer
  • Geen specifieke studievereisten

Werkervaring

  • Ervaring: niet van belang

Functieomschrijving

Heb jij een sterke technisch achtergrond?

Ben je daarnaast een Handige Harry?

Wil je graag aan de slag in een jong, dynamisch en groeiend bedrijf?

Spreekt de machinebouw jouw aan?

Lees dan zeker verder

Bij interesse zien we jouw CV graag toekomen in onze mailbox : Genk@itzu.eu

Jouw verantwoordelijkheden

Functieomschrijving

About this job

Heb jij een sterke technisch achtergrond?

Ben je daarnaast een Handige Harry?

Wil je graag aan de slag in een jong, dynamisch en groeiend bedrijf?

Spreekt de machinebouw jouw aan?

Lees dan zeker verder

Bij interesse zien we jouw CV graag toekomen in onze mailbox : Genk@itzu.eu

Jouw verantwoordelijkheden
  • Je bent verantwoordelijk voor de elektromechanische voorbereidingen van de machines (o.a. onderdelen voor onze laseroptieken, koelingen, watercollectoren, kabeldoorvoeren, lagers)
  • Aan de hand van technische tekeningen en handleidingen monteer je losse onderdelen tot complete samenstellingen.
  • Via werkorders, die jij aanmaakt in ons ERP systeem, weet aankoop welke onderdelen moeten worden aangekocht, kan jij de losse onderdelen uit stock halen en registreer je nadien de volledige samenstellingen opnieuw in stock. Op termijn plan je zelfstandig wanneer je de verschillende voorbereidingen samenbouwt, om een minimale voorraad te garanderen.
  • Waar nodig bewerk je de materialen (bv. gaten boren en tappen, stukken wegslijpen, lakken, etc.) en naarmate je meer ervaring op doet, zal je ook grotere samenstellingen assembleren, afregelen en testen
  • In vakantieperiode sta je in voor de begeleiding van de studenten die eenvoudige werkvoorbereidingen maken. Je houdt de documentatie up-to-date, zodat ze deze als leidraad kunnen gebruiken voor het samenbouwen.
  • Je werkt nauw samen met onze 6 productiemedewerkers en de magazijnier en je rapporteert aan de operations manager.
Je hebt minimum een A2 diploma in een technische richting.Junior profielen met 1 jaar ervaring zien we ook graag verschijnen in onze mailboxBen je in het bezit van een heftruckattest? PluspuntJe hebt een goede kennis NederlandsJe bent een leergierig persoon met een zeer grote technische interesse.Geautomatiseerde productieapparatuur af- en omstellenDe kwaliteit van producten controlerenMachines bevoorradenDe parameters van machines en apparatuur instellenDe productie bewakenVeiligheidsvoorzieningen controlerenEen geautomatiseerde productielijn aansturenVeilig werkenMilieubewust werkenProductie- en incidentenrapporten opstellenDe productieopdracht en -wijze nagaanProductieproblemen of storingen oplossenJe werkt in een fulltime job (40-uren week)Dagshift (te starten tussen 07.30 - 08.00 uur)Je hebt 12 ADV dagenGeen collectief verlofLoon afhankelijk van ervaringExtralegale voordelen : maaltijdcheques, ecocheques, hospitalisatieverzekering, groepsverzekering, CAO 90 bonus

Plaats tewerkstelling

Bekijk alle 55737 vacatures Meer info over dit bedrijf

Je kan solliciteren via:

Laat je cv scannen door onze AI-sollicitatiecoach

Zo krijg je tips om je cv te verbeteren en af te stemmen op deze vacature.

Bekijk alle 55737 vacatures

VDAB-beroep: Productieoperator elektrische en elektronische componenten

Deze functie staat open voor iedereen, ongeacht leeftijd of gender.

Een partner van VDAB heeft deze vacature ingegeven. De informatie werd niet nagekeken en gecontroleerd door VDAB.VDAB is niet aansprakelijk voor de inhoud van deze vacature, en de eventuele inbreuken op de geldende wetgeving.

Rapporteer vacature Zit deze vacature meerdere keren in onze jobdatabank, is ze intussen ingevuld, bevat ze onjuiste info? Laat het ons weten.

Vivaldis Construct voor een job in HASSELT