EXPEDITEUR / BOOKINGDESK
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
En continuant, vous acceptez nos Conditions d’utilisation & Politique de confidentialité.
Hou je van adrenaline ? dan is groupage iets voor jou geen enkele dag is namelijk hetzelfde bij ons.
Wij zoeken iemand met passie die samen met het bedrijf willen meegroeien. Wij werken elke dag internationaal dus je moet kunnen schakelen tussen Nederlands, Frans en Engels (zowel gesproken als geschreven), We vragen geen perfectie maar je moet wel je plan goed kunnen trekken.
Wij zijn een dynamisch team en vinden een klantgerichte mentaliteit heel belangrijk, we werken voornamelijk met Africa dus ervaring op deze bestemming is een pluspunt maar geen must.
We zoeken iemand fulltime die er ook van houdt om naar kantoor te komen omdat we samen gewoon meer kunnen en van elkaar kunnen leren.
Wat houdt de functie in ?
- Opstellen van offertes
- Offertes opvolgen en bookingen binnenhalen
- Containerplanning van de groupagecontainers, bookingen rederijen, imo opvolgen, zien dat alles douanetechnisch in orde is
- correct kunnen communiceren met klanten zowel schriftelijk als telefonisch
- afhandeling fcl dossiers
- afhandeling import groupage dossiers wanneer nodig
- documentatie dossier
software : we werken met Atlas en alles wordt on site aangeleerd, het programma is heel gebruiksvriendelijk