gep-ASS-ioneerd Vlinderleerkracht
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
Wil je weten waar het in De Passer om draait? Dit is je kans Als school buitengewoon onderwijs OV4 type 9 zijn we namelijk - i.f.v. onze leerlingen met ASS – op zoek naar een sterke persoonlijkheid om ons team te versterken. Deze opdracht loopt tot einde schooljaar.
Takenpakket
- Leerlingen ondersteunen en motiveren
- Orde en structuur in een klas creëren
- Mee je schouders zetten onder de organisatie van projecten
- Nauwkeurig het leerlingvolgsysteem opvolgen
- Individuele handelingsplannen opmaken
- Interveniëren in crisissituaties
- De transfer maken tussen individuele zorg en klassikale zorg
- Studiebegeleiding en algemene toezichten doen
- Ondersteuning bij activiteiten
- Stralen
- ...
OPDRACHT
Als vlinderleerkracht is het de bedoeling dat je ingezet wordt als leerkracht om te gaan ondersteunen waar nodig. Dat kan gaan van het opvangen van klassen in de studie tot effectief lesgeven in jouw vakgebied.
In principe betekent de vlinderfunctie een opdracht van 36u per week, maar dit kan uiteraard wijzigen indien er een concrete lesopdracht komt.
We zijn m.a.w. op zoek naar een flexibele leerkracht die van veel markten thuis is, die bereid is om diverse vakken te geven, die creatief is om de leerlingen zinvol aan het werk te houden en die zin heeft om van hot naar her te vlinderen. Een boeiende uitdaging dus
Indien je een leerkracht moet vervangen, zal die zijn/haar lesmateriaal aanbieden, wat voor jou weinig lesvoorbereidingen thuis zal vragen.
Een fulltime lesopdracht in het buitengewoon onderwijs omvat wekelijks ook 2 uur klassenraad (op maandag vanaf 15u45).