Kleermaker - Naaitechnieken (Docent)
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
Short description
Leer studenten alles over de cursus Kleermaker - Naaitechnieken
General intro
Als freelance docent aan Centrum Voor Avondonderwijs beschik je reeds over het nodige lesmateriaal, maar ben je vrij om zelf extra didactisch materiaal op te stellen voor de opleiding Kleermaker - Naaitechnieken. Je kunt hiervoor vertrekken vanuit jouw eigen praktijkervaring en zo een eigen stempel zetten op het lesmateriaal. Je zorgt ervoor dat het cursusmateriaal tijdens de lessenreeksen op een praktijkgerichte manier overgebracht wordt aan de studenten en baseert je op de richtlijnen van de school inzake de te volgen didactiek, rekening houdend met de desbetreffende doelgroep. Ander bestaand lesmateriaal mag gebruikt worden ter inspiratie mits de juiste bronvermelding. Je corrigeert op het online studentenplatform de huiswerktaken van de studenten en geeft hen inhoudelijke ondersteuning gedurende hun opleiding.
Job content
- Didactische programma's, opleidingsinstrumenten, lesondersteuning, ... uitwerken en aanpassen
- Methodes, middelen en opleidingsinstrumenten bepalen voor de opleiding
- Cursisten opvolgen (pedagogisch, logistiek, administratief, ...)
- Opleidingskader: lessenreeks van telkens 12 lessen van 3 uur
- Opleidingsinstrumenten, testen, opleidingsprogramma’s, -modules, -plannen, … ontwerpen en bijsturen
- Een opleiding geven in: algemene basiskennis
- Kennis overbrengen aan cursisten
- Een oriëntatie-, informatie- of opleidingsprogramma ontwikkelen
- Evaluaties (oefeningen, praktische werken, examens, ...) verbeteren en beoordelen
- Materiaal en uitrusting uitleggen aan cursisten en technische vaardigheden overbrengen
Course information
Gedurende 12 lessen leer je tijdens deze professionele opleiding Kleermaker zelf van aanzet tot zoom een eigen kledingstuk maken. Zo personaliseer je alles zelf, van de stof tot de zoom, rits en knopen.
Leer onder begeleiding van een professioneel tailleur de juiste maten opnemen, patronen uitzoeken en gepaste snits aanmeten. Hoe en waar plaats je de kopspelden, welke steken kan ik met mijn naaimachine uitvoeren, wat zijn de meest voorkomende pasfouten en hoe los ik deze op? Meet je ontwerp gaberdine- of paspelzakken aan en draag je eigen ontwerp voortaan zelf
Werk eindelijk je creatieve mode-ideeën uit, breng je fashionlijn tot leven, of maak kleding die 100% bij je eigen stijl past
Profile
Om aan Centrum Voor Avondonderwijs te kunnen lesgeven, moet je als docent beschikken over minimaal 3 jaar ervaring als zelfstandige. Daarnaast moet je ook beschikken over de nodige pedagogische vaardigheden en foutloos Nederlands kunnen schrijven. Onze docenten zijn echte ondernemers die de nodige vakkennis hebben en graag willen doorgeven. Een docent moet bij ons zeer klantvriendelijk, communicatief en hulpvaardig zijn. Wanneer studenten huiswerk of vragen stellen moet je hen binnen de 48 uur kunnen beantwoorden, waar je je ook op dat moment ter wereld bevindt. Je bent dus minimaal in het bezit van breedband internet, een PC, de laatste versie van Microsoft Office, een telefoon, …
Study method
Een groepsles geven: wat betekent dat juist?
Sta jij aan het roer van een van onze groepslessen, dan heb je gegarandeerd een droom vervuld. Onze klassen zijn keer op keer gevuld met gedreven en volwassen individuen die net zoals jij van hun passie hun beroep willen maken. En jij geeft hen de kans door hen hands‑on de praktijkkennis bij te brengen die ze nodig hebben, hen te drijven om meer te leren en te inspireren om zelf ook een eigen zaak te starten.
Op het einde van jouw lessenreeks sta jij voor een hele klas van studenten die jij eigenhandig hebt opgeleid tot waardevolle professionals. Dat geeft een enorme kick, voelt gegarandeerd als voldoening en is het grootste compliment dat je jezelf kunt geven.
Offer
Centrum Voor Avondonderwijs biedt jou een standvastige, langdurige opdracht, waarbij je de kans krijgt om de professionals van morgen op te leiden, maar ook jezelf verder te ontwikkelen en uiteraard een vaste bron van extra inkomsten te verwerven.
Work experience
Onze school is een echte ondernemersschool: al onze docenten zijn mensen die jaren ervaring hebben als ondernemer binnen hun vakgebied. Je leert de cursisten de echte praktijk kennen, zodat ze meteen aan de slag kunnen binnen de sector en extra tips krijgen om als zelfstandige te starten, bijvoorbeeld over het vinden van eerste klanten of het bepalen van geschikte prijzen. Dit maakt onze school uniek in de Benelux.
Language experience
De opleidingen van Centrum Voor Avondonderwijs worden gegeven in het Nederlands.
Contract type
Centrum Voor Avondonderwijs biedt je een freelance contract waarbij je zelf kan