Werfleider

Il y a 2 jours

WestVlaanderen, West-Vlaanderen, Belgique ACH Build Temps plein 35 000 € - 55 000 € Contrat

Er lopen bij ACH Bouw weer enkele mooie werven en heel binnenkort komen er ook nog enkele bij in de regio Oost- en West-Vlaanderen. Uiteraard hebben wij dan degelijk opgeleide mensen nodig, die deze werven tot een goed einde brengen.

Specifiek zijn we op korte termijn op zoek naar een werfleider voor dit project. Maar uiteraard stopt het daar niet mee en zullen er in de toekomst nog andere volgen.

Een leuke werksfeer in een familiaal bedrijf dat oog heeft voor een goede “work-life balans”. Daar horen onder meer teambuilding events en een jaarlijkse familiedag bij. Wilt u ook deel uitmaken van de ACH familie, lees dan vlug onderstaande vacature voor een job met de nodige doorgroeimogelijkheden.

Hoe ziet je werkdag eruit?

Volgende taken behoren tot je dagelijkse werk:

  • je bent de ogen en oren van de projectleider op de werkvloer;
  • eigen arbeiders evenals die van onderaannemers begeleid je in overleg met de ploegbazen;
  • tijdig afroepen van materieel, materiaal en onderaannemers is een vanzelfsprekendheid;
  • activiteiten coördineren is dagelijkse kost;
  • je zorgt ervoor dat de planning nauwgezet wordt nageleefd;
  • materiaal zowel als materieel controleer je op kwaliteit en kwantiteit;
  • de personeelsdienst krijgt van jou tijdig en correct de nodige informatie aangaande de door arbeiders gepresteerde uren;
  • indien nodig, koop je eigenhandig zaken in;
  • de veiligheid op de werf waarborgen is je absolute prioriteit.

Vereisten

  • Je hebt een bacheloropleiding bouw genoten of je hebt vergelijkbare ervaring.
  • Als gevolg van je mensenkennis weet je hoe je mensen kan aanpakken.
  • Je beschikt over een veiligheidsopleiding “leidinggevenden VCA” of bent bereid die op korte termijn te behalen.
  • Nederlands is je moedertaal, maar je hebt een degelijke kennis van Frans en Engels (zowel gesproken als geschreven).
  • Je kan overweg met MS Office (Word, Excel), hebt een basiskennis van AutoCAD en zo mogelijk noties van Aproplan en MS Project.

Waarom bij ACH Bouw?

Wat stellen wij daar tegenover?

  • Een vaste job in een gemoedelijke werksfeer.

Heb je een Bachelor Bouw? Ja / Neen / Neen, maar wel gelijkwaardige ervaring.

Heb je een VCA-VOL attest? Ja / Neen.

Denk aan je CV, licht je relevante ervaring toe.

Motiveer kort waarom je graag voor ACH Bouw zou willen werken.