Polyvalent Medewerker

Il y a 2 jours

Wevelgem, West-Vlaanderen, Belgique Hubo Temps plein 12 000 € - 15 000 € Contrat

Polyvalent Medewerker - Plafomat Wevelgem

Plafomat richt zich tot professionelen uit de bouw en industrie met een uitgebreid assortiment aan bouwmaterialen, ijzerwaren en gereedschappen. We maken deel uit van Hubo België en hebben een 10-tal vestigingen verspreid over het hele land.

Ter ondersteuning van de groei van onze vestiging in Wevelgem zijn we momenteel op zoek naar een polyvalentmedewerker.

Wat ga je doen?

Je helpt onze professionele en particuliere klanten verder en adviseert hen waar nodig, zodat ze met de glimlach op het gezicht onze winkel verlaten. Je bent medeverantwoordelijk voor de aantrekkelijke inrichting en aanvulling van onze producten in de rayons. Heeft de klant een bestelling geplaatst? Dan zoek jij alles bij elkaar en zet het klaar. Bij levering van onze producten, sta jij de collega’s bij in het laden en lossen en aanvullen van de stock (goederenontvangst, voorraadbeheer van onze producten en uitleveren van de goederen). Samen met de andere collega’s ben je verantwoordelijk voor de correcte verwerking van de kassa, algemene administratie en bediening aan de balie.

Wat vinden wij belangrijk?

  • Je beschikt over technische kennism.b.t.bouw en industrie.
  • Jouw commerciële ingesteldheid en klantgerichtheid zijn je troeven.
  • Je bent gedreven, hands-on en positief ingesteld.
  • Zware lasten (o.a. bouwmaterialen) tillen vormen geen probleem.
  • Met je verzorgde voorkomen en spontane communicatie benader je de klanten op een vlotte en professionele wijze.
  • Je bent computervaardig.
  • Je werkt in 2 shiften (vroege en late), weekend vrij .

Vroege shift: 7u00 tot 15u30

Late shift: 09u30 tot 18u00

Je start met een interimcontract van 24u per week. Het betreft een tijdelijke tewerkstelling, voor minstens 3 maanden, maar dit kan mogelijk nog verlengd worden.

Wat bieden we je aan?

Een toffe, uitdagende en leerrijke job in jouw buurt, en dit in een 100% procent Belgische en financieel gezonde organisatie. Je bent flexibel? Wij ook Zo hebben onze winkels geen collectieve sluitingsperiodes wat je de nodige flexibiliteit geeft om je vakantie in te plannen. Wij vinden het belangrijk om onze mensen te steunen in persoonlijke groei en ontwikkeling, zo kan je blijven bijleren over onze producten tijdens infodagen en opleidingen bij onze leveranciers. Heb je ambitie in meer en toon je de nodige inzet? Dan ligt de weg open voor verschillende opportuniteiten binnen onze groeiende organisatie.

Plafomatis een onderneming in volle groei waar je kansen worden geboden. Naast eenmarktconform salaris, kan je ook uitkijken naar een aantal toffe extraatjes. Denk aanmaaltijdcheques,ecocheques,jaarpremie, toegang tot hetEmployee Assistance Programmaenkortingop je aankopen bijHubo/Plafomat.

Ons personeelsbeleid is gebaseerd op diversiteit en gelijke kansen. Wij selecteren de kandidaten op basis van hun kwaliteiten ongeacht hun leeftijd, geslacht, herkomst, overtuiging, handicap, nationaliteit enz.