Commercieel medewerker binnendienst
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
En continuant, vous acceptez nos Conditions d’utilisation & Politique de confidentialité.
Join our EPIC administration team
Om te kunnen blijven groeien zijn we momenteel op zoek naar een nauwkeurige, resultaatgerichte en enthousiaste Commercieel medewerker.
Hoe kan een dag als Commericeel medewerker bij HOTTLET/EPIC eruitzien?
Na een kop koffie check je de algemene mailbox en kijk je of er bestellingen zijn binnengekomen. Je verwerkt het order in ons ERP-pakket en neemt contact op met de klant indien er nog bijkomende vragen zijn. Je volgt dit verder op, van orderpicking naar transportopdracht naar verzending, tot facturatie en douaneafhandeling. Kortom het bestelproces van A tot Z.
Regelmatig is er overleg met de sales buitendienst en met het team over marketing (mailings etc) die moeten uitgewerkt worden.
Tijd voor lunchpauze met je collega’s.
Daarna is het tijd voor allerlei administratief werk, zoals aankoopdocumenten controleren, gezondheidscertificaten voor export zendingen voorbereiden, data in ERP pakket op punt te zetten.
Doorheen de dag blijven de bestellingen binnen komen, deze verwerk je uiteraard zo snel mogelijk. Tussendoor krijg je ook telefoontjes met vragen van klanten over producten, manco’s, leveringen etc.
Kortom, doel is om de dagelijkse administratieve flow vlot te laten verlopen. Een must is houden van afwisseling want geen enkele dag is hetzelfde.
Je bent samen met de collega’s van de binnendienst verantwoordelijk voor de receptie en de telefoontjes op het algemene nummer. Concreet betekent dat 1 dag per week dat je je engageert om permanentie te doen, dat wil zeggen 1 dag per week start je om 7u45.