Stagiair(e) MarCom – Marketing

Il y a 2 jours

Melsbroek, Vlaams-Brabant, Belgique J2SH Temps plein 6 700 € - 10 000 € Contrat

Zin in een stage waarin je niet alleen meekijkt, maar écht mee impact maakt?

Bij Hendriks zijn we elke dag onderweg. Letterlijk én figuurlijk. Als specialist in personen- en zorgvervoer brengen we mensen veilig en comfortabel waar ze moeten zijn. Maar ook als organisatie willen we blijven bewegen, groeien en nieuwe opportuniteiten ontdekken.

Daarom zoeken we voor dit academiejaar een ondernemende MarCom-stagiair(e) die mee zijn of haar schouders zet onder ons marktonderzoek én onze commerciële prospectie.

Geen stage waarbij je vooral vanop de zijlijn toekijkt. We zoeken iemand die graag onderzoekt, contacten legt, ideeën lanceert en vooral: doet.

Wat ga je doen?

Je werkt mee aan de verdere commerciële ontwikkeling van Hendriks en krijgt daarbij behoorlijk wat ruimte om zelf initiatief te nemen.

Je zal onder andere:

  • de markt en onze sector verder in kaart brengen;
  • potentiële klanten, sectoren en opportuniteiten identificeren;
  • prospectlijsten opbouwen en structureren;
  • actief prospecteren via mail, telefoon en andere kanalen;
  • contacten en resultaten nauwgezet opvolgen;
  • commerciële presentaties en communicatiemateriaal mee uitwerken;
  • informatie en data verwerken in Excel en PowerPoint;
  • content en visuals creëren in Canva;
  • meedenken over nieuwe manieren om onze markt te benaderen en Hendriks sterker op de kaart te zetten.

Zie je onderweg een opportuniteit die wij nog niet zagen? Des te beter. We verwachten dat je mee nadenkt en ideeën ook durft omzetten in actie.