Aankoop assistent

Il y a 4 jours

Belgique TALENT ANGELS Temps plein 28 000 € - 42 000 € Contrat

Als Aankoop Assistent in regio Waregem combineer je aankoop, leveranciersbeheer en logistieke opvolging en zorg je met Microsoft Dynamics en Excel voor een vlotte goederenstroom binnen een internationale productieomgeving.

  • Je beheert de aankopen van materialen en goederen voor de productie van maatwerk en volgt bestellingen nauwkeurig op.
  • Je onderhoudt contact met leveranciers over prijzen, leveringstermijnen, kwaliteit, klachten en lopende bestellingen.
  • Je volgt leveranciers op rond kwaliteit, kost en levering en werkt mee aan hun evaluatie.
  • Je verwerkt bestellingen, prijzen en andere aankoopgegevens correct in het ERP-systeem Microsoft Dynamics.
  • Je bewaakt de goederenstroom van inkomende materialen tot afgewerkte producten en zoekt naar praktische verbeteringen.
  • Je stemt regelmatig af met collega's van Planning, Kwaliteit, Finance, Sales, Productie en Magazijn.
  • Je bent regelmatig aanwezig op de werkvloer om leveringen en goederen te controleren en snel in te grijpen bij problemen.
  • Je organiseert transporten en maakt duidelijke afspraken met transportpartners over prijs, planning en service.
  • Je denkt actief mee over verbeteringen binnen aankoop en logistiek en helpt processen efficiënter te organiseren.