Operator spuitafdeling M/V/X

Il y a 3 jours

Gent, Belgique Randstad Group Temps plein 26 000 € - 29 000 € Contrat

Word operator op de spuitafdeling bij Volvo Car Gent en verdien €20,95/u (€18,87/u + 11% ploegenpremie).

Heb jij een oog voor detail en werk je graag nauwkeurig? Als operator op de spuitafdeling zorg je dat de auto's er perfect uitzien en waterdicht zijn.

In deze stofvrije en cleane omgeving werk je aan de beschermlagen en de lak van de nieuwste wagens. Ook zonder ervaring ben je welkom, zij leren je de kneepjes van het schuren en sealen.

Als operator op de spuitafdeling is precisie jouw handelsmerk. Je werkt aan een vast tempo aan de lijn en voert de volgende taken uit:

  • Met een vaste hand breng je manueel siliconen/bescherming aan om de auto wind- en waterdicht te maken.
  • Je inspecteert het koetswerk visueel op lakfouten, stofjes of oneffenheden.
  • Je werkt kleine foutjes nauwkeurig weg door middel van fijn schuurwerk.
  • Je draagt consequent beschermende kledij en handschoenen om jezelf en de lak te beschermen.
  • Je werkt in een moderne werkomgeving samen met je collega's.

Onze AI-agent gaat je contacteren via whatsapp om je een aantal vragen te stellen om na te gaan of je aan de minimumvoorwaarden van de job voldoet.

Onze consulent zal altijd je sollicitatie beoordelen en bepalen wat de volgende stappen zijn. Heb je vragen over deze screening, neem contact op met ons.

belangrijkste verantwoordelijkheden

  • sealing
  • lakwerk
  • kwaliteitscontrole

vaardigheden

  • Assemblage-lijnwerkzaamheden
  • Eindmontage
  • Montage en Demontage
  • Productielijnen

kwalificatie

Herken je jezelf in dit profiel van operator.

  • Vaste hand: Voor het sealen is een stabiele hand en fijne motoriek noodzakelijk.
  • Nauwkeurigheid: Je werkt geconcentreerd en ziet elk detail.
  • Taal: Je spreekt en leest goed Nederlands.
  • Beschikbaarheid: Je kan werken in 2 ploegen.

accordion.benefits

    • Een goed loon van €18,87/u + 11% ploegenpremie = €20,95/u, aangevuld met maaltijdcheques (10€) en een ploegenpremie (11%)
    • Een opleidingstraject van twee weken in de Volvo Car Academy. De eerste vier dagen leer je de basis in de Academy, vanaf dag vijf ga je aan de slag op de productievloer.
    • Tewerkstelling op lange termijn in een stabiel 2-ploegenstelsel (minimum 4 maanden beschikbaar)
    • Toegang tot het bedrijfsrestaurant met goedkopere maaltijden.
    • Mogelijkheid om door te groeien binnen Volvo Car Gent.

werken bij volvo cars

Volvo Car Gent is een toonaangevende autofabriek in de Gentse haven die een grote rol speelt in de wereldwijde productie van elektrische wagens. Als een van de grootste industriële werkgevers van Vlaanderen combineren ze hoogtechnologische innovatie met een sterke focus op duurzaamheid.