Operator Tabak | Lummen | 2 ploegen
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
ADECCO Hubsite Kempen Limburg voor een job in LUMMEN
Gewijzigd sinds: 30 jul 2026
- Interim met optie "vast werk"
- Voltijds
- 2-ploegenstelsel
- Contract van onbepaalde duur
Talenkennis
- Nederlands (Zeer goed)
- Of gelijkwaardig door ervaring
- Beroepssecundair onderwijs (BSO)
Werkervaring
- Beperkte ervaring ( < 2 jaar )
Functieomschrijving
Teamcoach Koen van Packfin 3 zoekt een operator voor DE sigarenfabriek in Lummen. Als operator zorg je dat de machine blijft draaien door deze aan te vullen met de nodige verpakkingsmaterialen, door kwaliteitscontroles uit te voeren en door kleine storingen op te lossen. Hiervoor krijg je uiteraard een gepaste opleiding.
Als operator werk je in een geklimatiseerde omgeving met als loon 20,7703 bruto/u (incl ploegenpremie) + maaltijdcheques van 10 euro/ gewerkte dag, extralegale (betaalde) verlofdagen en vrijdag met de late werk je maar van 14u - 18u15.
Bij Scandinavian Tobacco Group in Lummen versnijden en verpakken we allerlei soorten, maten en merken sigaren naar wensen van verscheidene klanten en merken.
Wat moet je kunnen?
- Je kan staand werk verrichten.
- Je kan en wil werken in ploegen (oneven weken morgenpost, even weken middagpost)
- Je hebt eigen vervoer, aangezien het openbaar vervoer ons niet bereikt op de nodige uren.
- Je spreekt perfect Nederlands, zodat je veilig kan samenwerken met de collega's. Je kan ook vlot Nederlands schrijven en lezen voor de nodige werkfiches.
- Je kan zowel alleen werken als in een team van 2
- Machines bevoorraden
- Productieproblemen of storingen oplossen
- De productieopdracht en -wijze nagaan
- De parameters van machines en apparatuur instellen
- Een geautomatiseerde productielijn aansturen
Wat bieden we aan?
- Een job met weekcontracten - automatische verlenging, niet wachten op "planning" - Vast contract na 220 gewerkte dagen. Dit is afhankelijk van productievolumes en je eigen prestaties.
- Werkuren - morgenpost in oneven weken, middagpost in even weken o Morgenpost: 6u-14u o Middagpost: 14u-22u – op vrijdag 14u-18u15
- Maaltijdcheques van 10 euro per gewerkte dag
- Extra verlofdagen (ADV, sectorgebonden dagen,...).
- De mogelijkheid om te eten in de bedrijfskantine waar warme en koude maaltijden te verkrijgen zijn aan spotprijsjes
Meer info
Nieuw: Mobiel solliciteren met je job board CV
Laat je cv scannen door onze AI-sollicitatiecoach
Zo krijg je tips om je cv te verbeteren en af te stemmen op deze vacature.
VDAB-beroep: Verpakkingsoperator
Erkenningsnummer: Vlaanderen VG .631/BUOP, Brussel Bruxelles 00254-406-20121120/00254-405-20121120, Wallonie W.RS.001/W.INT.001
Deze functie staat open voor iedereen, ongeacht leeftijd of gender.
Niet alle vacatures zijn nagekeken door VDAB. VDAB is niet aansprakelijk voor de inhoud van de niet-nagekeken vacatures.
JOB TALENT voor een job in TESSENDERLO-HAM