Operator 2 ploegen

Il y a 4 jours

NazarethDe Pinte, Oost-Vlaanderen, Belgique Let's Work Deinze Temps plein 21 000 € - 26 000 €/an

Bedrijfsomschrijving

Deze internationale onderneming is producent van diepgevroren aardappelproducten. Het bedrijf groeide in ruim 30 jaar van een lokale speler naar een wereldspeler met vier vestigingen. Intussen werken meer dan 150 medewerkers mee aan dit succesverhaal.

Waarom jij je ongetwijfeld goed voelt in dit bedrijf? Het bedrijf wordt gedragen door een hechte familie van jonge, ambitieuze ondernemers met internationale allure. Toch behouden ze hun persoonlijke, familiale aanpak, waarbij de medewerkers steeds op nummer 1 komen. Heb je een geniaal idee, zit je met iets of wil je gewoon vertellen over het voorbije weekend? In dit bedrijf wordt eerlijkheid erg gewaardeerd.

Smul jij binnenkort ook van hun heerlijke frietjes, krakende kroketjes of zelfs zoete aardappelfrietjes? Wij zetten alvast een potje mayonaise (of toch liever ketchup?) klaar

  • Je voert kwaliteitscontroles uit zodat de klant zijn aardappels veilig verpakt ontvangt.
  • Staat in voor de correcte afstelling van diverse computergestuurde machines en garandeert een correcte verpakking van de verschillende producten.
  • Je vervangt de folierollen van zodra deze op zijn.
  • Detecteert storingen aan de machines en voert de nodige acties uit om een correcte en efficiënte werking opnieuw te garanderen.
  • Je houdt de machines proper en bouwt ze om wanneer nodig.
  • Biedt ondersteuning aan collega's en draagt bij aan een goede samenwerking tussen inpakoperatoren, ploegchefs en andere medewerkers.