Maatschappelijk werker regio Mortsel-Kontich

Il y a 4 jours

Mortsel, Antwerpen, Belgique VCLB-AMi2 Temps plein 27 000 € - 36 000 € Contrat

Maatschappelijk Werker regio Mortsel-Kontich

29u/week

26/10/2026 tot alvast 31/08/2027

Onze organisatie:

Vrij CLB AMi2 wil samen met zijn 70 medewerkers leerlingen en ouders veerkrachtiger maken Elk contact hoe klein dan ook kan een verschil maken. Hiervoor werken we nauw samen met onze scholen en hulpverleningspartners.

We willen mensen terug hoop geven, hen de kans geven om de regie terug op te nemen over hun eigen leven. Leerlingen die over boord vallen, vissen we terug op en halen we weer aan boord.

Je Functie:

Aanstelling als maatschappelijk werker in het onthaalteam 1/4 en in trajectteam 3/4 van het werkvolume

Als maatschappelijk werker in het onthaalteam werk je samen met een multidisciplinair team van een zestal collega’s.

  • Je onthaalt en verheldert vragen om kinderen/jongeren met een hulpvraag naar een gepast aanbod intern of extern toe te leiden.
  • Je geeft handelingsgericht advies opdat de vraagsteller in functie van de leerling gerichte stappen zou kunnen zetten.
  • Je signaleert of brengt inhoudelijke expertise in de school in om te faciliteren dat schoolteams en leerkrachten planmatig en zelfstandig de zorg voor al hun leerlingen opnemen.
  • Je werkt samen met het trajectteam en de medische equipe om de kwaliteitsvolle dienstverlening van het CLB te garanderen.

Als maatschappelijk werker in het trajectteam werk je samen met een multidisciplinair team van een achttal collega’s.

  • Je begeleidt en coördineert trajecten opdat leerlingen (en hun ouders) maximaal zouden participeren aan het onderwijsleerproces door goede afstemming op de onderwijs- en opvoedingsbehoeften.
  • Je werkt zo nodig aanklampend om de ontwikkelingskansen van leerlingen te vrijwaren en veiligheid te garanderen.
  • Je werkt nauw samen met de onthaalteams en (medische) equipes om de kwaliteitsvolle dienstverlening van het CLB te garanderen.