Service Engineer buitenland
Il y a 2 jours
Deinze, Gent, Belgique
Jobat
Temps plein
50 000 € - 75 000 € Contrat
Gratuit avec email ou Google
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
Gratuit avec email ou Google
En continuant, vous acceptez nos Conditions d’utilisation & Politique de confidentialité.
Functie
Voor onze klant met uitvalsbasis te Deinze, zijn we op zoek naar een Service Engineer (80% buitenland)
- Je bent verantwoordelijk voor de installatie van onze machines en je treft de nodige praktische voorbereidingen
- Je geeft leiding aan de installatie ter plaatse
- Je bent verantwoordelijk voor de technische eindcontrole vóór verzending
- Je controleert of alles volgens plan is gemonteerd
- Je controleert of alles aanwezig is volgens de offerte en je bent verantwoordelijk voor de eindcontrole van de werking van de goederen
- Je bent verantwoordelijk voor onderhouds- en service-interventies aan machines bij de klant
- Bij klachten of problemen ben jij degene die naar de klant reist om het probleem op te lossen (zowel binnen als buiten Europa).
- Je bent verantwoordelijk voor de rapportage, de administratieve afhandeling van de servicetaken en de feedback aan de organisatie.
- Je bent verantwoordelijk voor de commerciële kant (je geeft presentaties/trainingen, zowel intern als extern, en je presenteert projecten/producten aan klanten)
Profiel
- Je hebt een bachelor- of masterdiploma in elektromechanica
- Je hebt minstens 2 jaar ervaring in een technische job
- Je beschikt over een sterk technisch inzicht en zeer goede kennis van elektromechanica
- Je bent leergierig en gemotiveerd om je kennis voortdurend bij te werken
- Je weet prioriteiten te stellen en kunt zelfstandig werken, zonder de teamgeest uit het oog te verliezen
- Je bent praktisch ingesteld, toont initiatief en hebt een commerciële/klantgerichte houding
- Je streeft ernaar de kwaliteit van het geleverde werk voortdurend te verbeteren
- Je spreekt perfect NL en zeer vlot ENG
- Je bent zeer flexibel qua uurrooster, werklocatie & werken in buitenland --> je reist namelijk 80% van de tijd
Wat je van ons krijgt
- Optie vast
- Job met zeer grote verantwoordelijkheid
- 20 verlofdagen + 13,5 ADV
- Aantrekkelijk salaris met een pakket aan extra voordelen