Medewerker Informatieveiligheid
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
Bij de Partnerdienst Informatieveiligheid binnen Digitaal Vlaanderen zijn wij op zoek naar gemotiveerde medewerkers die in een team van informatieveiligheidsspecialisten (Information Security Officer) onze klanten gaan ondersteunen bij het in dienst stellen en uitvoeren van het informatieveiligheidsbeleid.
Inleiding
Bij het agentschap Digitaal Vlaanderen zijn we op zoek naar een Information Security Officer (ISO) ter versterking van de Partnerdienst Informatieveiligheid. Deze Partnerdienst is onderdeel van de afdeling Partnerdiensten en werkt nauw samen met het Team Informatieveiligheid van Digitaal Vlaanderen.
Ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging:
- waarbij je als Information Security Officer wil meewerken aan de implementatie van het informatieveiligheidsbeleid binnen de Vlaamse overheid en aan het verhogen van de digitale weerbaarheid van de Vlaamse overheid;
- waarbij je als pionier direct betrokken bent bij de opbouw van een nieuwe dienstverlening vanuit de Partnerdienst Informatieveiligheid (ISOas a Service).
Waar kom je terecht?
Digitalisering staat hoger dan ooit op de Vlaamse agenda. Digitaal Vlaanderen beantwoordt aan deze nood. We zien tegelijkertijd dat gegevensbescherming een heel belangrijk maar slechts één facet is van het borgen van gegevens van een overheid. Informatieveiligheid is vandaag een heel actueel onderwerp geworden. Ook al zijn de twee onderwerpen fundamenteel verschillend – gegevensbescherming en informatieveiligheid – ze dienen wel hetzelfde “grote doel”: informatie en gegevens beschermen voor zowel het individu als de organisatie. Privacy en security, twee belangrijke aandachtspunten die we hoger op de agenda willen zetten.
Na de opstart van de Partnerdienst Gegevensbescherming in maart 2022 met onder meer ‘DPO as a Service’ (DPOaaS) zijn we recent gestart met ISO as a Service (ISOaaS). Deze dienstverlening bieden wij aan naar alle Vlaamse entiteiten waarbij wij de klant ondersteunen met het uitvoeren van het informatieveiligheidsbeleid.
Veel van de Vlaamse entiteiten bevinden zich in Brussel, maar dit kan ook op ander locaties zijn. Digitaal Vlaanderen heeft kantoren in Brussel en Gent en thuiswerk hoort ook tot de mogelijkheid. Werken vanuit en met de ondersteuning van een team om de dienstverlening te optimaliseren en waar je nooit alleen komt te staan is van groot belang voor onze medewerkers.
Wat is jouw opdracht?
Met het Informatieclassificatieraamwerk van de Vlaamse overheid als leidraad ga je concreet aan de slag bij entiteiten van de Vlaamse overheid om deze te vertalen in een concreet informatieveiligheidsbeleid met bijhorende proces.