Hotelreceptionist met ervaring

Il y a 3 jours

Blankenberge, West-Vlaanderen, Belgique Jobtoolz Télétravail Temps plein 28 000 € - 34 000 €/an

Sinds 1939 zet de Belgische groep Floreal solidaire vakantiecentra op, die de waarden van Toerisme voor Allen promoten. Deze aanpak, die te weinig bekend is bij het grote publiek, verdient het om onder de aandacht te worden gebracht. Floreal betekent vakantie voor IEDEREEN, tegen prijzen voor alle leeftijden. Met een breed aanbod van diensten en activiteiten op goed uitgeruste campings en hotels die toegankelijk zijn voor mensen met een handicap, is er voor ieder wat wils.

Wil jij deel uitmaken van dit avontuur en je carrière starten bij Floreal? Dan is onderstaande baan misschien wel iets voor jou

Receptionist met goede administratieve vaardigheden gezocht voor Floreal Holidays in Blankenberge

Floreal Blankenberge biedt voor elk wat wils: een weekje met het gezin in juli of augustus op een appartementje, even een weekendje weg, gezellig met z’n twee verblijven in hotelformule of met een vereniging een midweek met allerlei activiteiten, het kan bij ons allemaal Ook voor een familiefeestje of communie ben je bij ons aan het goede adres: in een ongedwongen sfeer een lekkere maaltijd nuttigen, terwijl de kinderen tussendoor wat kunnen ravotten op het speelterrein. #creatingmemoriestogether

Wil je deel uitmaken van ons avontuur en een nieuwe wending aan je carrière geven? Dan zou de onderstaande functie wellicht iets voor jou kunnen zijn

Receptionist met goede administratieve vaardigheden en met het volgende takenpakket:

De gasten informeren over de faciliteiten en activiteiten

Toeristische informatie verschaffen over de omgeving

Klachtenbehandeling en zoeken naar accurate oplossingen

Onthaal van de gasten, administratie voor check-in/ check-out en de gasten wegwijs maken

Regelen van (interne) reservaties voor het restaurant

Opmaken van afrekeningen ( kamerverhuur, consumpties, .. ) en controleren van debetalingsmiddelen

Verkoop van diverse extra’s

Verzorgen van de communicatie ( telefoon, mail, … )

Opvolging/assistentie sales: opmaken van groepsoffertes en seminaries, opvolging van lopendedossiers, facturatie, …

Opvolging van social media ( Facebook pagina, app Floreal, info kiosk, .. ) en interne affichering enpubliciteit

Wat wordt van jou verwacht?

Wij zoeken een echte teamplayer die zichzelf durft uitdagen en op zoek gaat naar vernieuwing, eigenheid en voor wie hospitality een absolute must is.

Je hebt een grondige kennis van het Nederlands en het Frans

Je hebt reeds ervaring als receptionist in de hotellerie

Je bent flexibel, enthousiast en leergierig

Je bent gemotiveerd en ondernemend

Je bent creatief en komt met nieuwe ideeën

Je bent communicatief en hebt een positieve uitstraling

Je werkt zelfstandig maar ook in team

Je bent betrouwbaar, stipt en stressbestendig

Je bent bereid tot werken in ploegdienst ( wisselende shifts, zon- en feestdagen, weekends )

Wat bieden wij jou aan?

Een boeiende functie in een dynamische en gezonde organisatie met een sterk accent op diversiteit, opleidingskansen en doorgroeimogelijkheden.

Een voltijds contract van onbepaalde duur

Marktconform salarispakket + extralegale voordelen: hospitalisatieverzekering (na 1 jaar)

Een organisatie met ruimte voor initiatief en creativiteit

Toegang tot het personeels voordelenplatform Benefits@Work

Interne opleidingsmogelijkheden

Voordeeltarief bij alle sites van Floreal Group