Medewerker Werkvoorbereiding 2 ploegen

Il y a 5 jours

OostVlaanderen, Oost-Vlaanderen, Belgique Konvert Interim St-Amandsberg Logistics Temps plein 26 000 € - 31 000 € Contrat

Konvert Interim St-Amandsberg Logistics voor een job in GENT

Gewijzigd sinds: gisteren

  • Interim met optie \"vast werk\"
  • Voltijds
  • 2-ploegenstelsel
  • Startdatum: zo spoedig mogelijk starten
  • Contract van onbepaalde duur

Talenkennis

  • Nederlands (Zeer goed)
  • Lager onderwijs of max. tweede graad secundair onderwijs

Werkervaring

  • Geen ervaring

Functieomschrijving

Vooreen bedrijf gelegen teGent zijn wij op zoek naar een werkvoorbereider. De werkvoorbereider is de spil van de productie. Deze medewerker maakt deel uit van onze verwerkingsafdeling waar het gemaakteproduct verder verwerkt wordt tot een afgewerkt product.

Het is de werkvoorbereider die ervoor zorgt dat alles klaar staat om de productie vlot te laten verlopen.

Het is de werkvoorbereider die instaat voor het mengen van de inkten, het uitzoeken van de juiste stempels en de juiste stansen.

Hij/zij zal ten alle tijden proactief zorgen dat de productie voldoende en correct materiaal heeft om mee verder te gaan.

Aan de hand van een master – waarop alle benodigdheden staan voor de productie (welke stans, welke stempel, welke inkten) kan deze werkvoorbereider deze gaan klaarmaken.

Goede kennis van het Nederlands is een vereiste, deze persoon zal vlot orders moeten kunnen opvolgen en begrijpen, na verloop van tijd zal deze medewerker ook zelf het inzicht in de productie moeten verkrijgen zodat hij/zij uit proactief de juiste zaken klaarzet.

De werkvoorbereider draagt een grote verantwoordelijkheid en moet dus ook de nodige maturiteit en plichtsbewustheid voor de dag kunnen leggen.

Opgelet dit is fysiek zwaar werk – stansen en stempels zijn groot en log en een emmer inkt weegt al snel 20kg.

In deze functie ben je samen met je collega's verantwoordelijk voor het aanleveren van de juiste benodigdheden

Je zorgt ervoor dat je steeds de juiste inkten mengt, de juiste stansen aanlevert en de juiste stempels klaarlegt.

Je bent gemotiveerd, kan zelfstandig werken en bent niet bang om verantwoordelijkheden te nemen.

Je bent beschikbaar voor een tijdelijke job.

  • Je hebt de juiste ingesteldheid door altijd op tijd te komen, je job goed te doen en collega's te helpen waar nodig.
  • Veiligheid en kwaliteit zijn je prioriteiten.
  • Fysieke arbeid schrikt je niet af.
  • Je beschikt over een goede kennis Nederlands zodat je alle veiligheidsinstructies begrijpt en je orders correct kan draaien.

De werkvoorbereider moet een goede kennis hebben van office en moet vlot met een computer kunnen werken

Je beheerst de Nederlandse taal goed.

  • De productie bewaken
  • Veiligheidsvoorzieningen controleren
  • Productie- en incidentenrapporten opstellen
  • Eerstelijnsonderhoud aan machines of installaties voeren
  • De productie bewaken
  • Veiligheidsvoorzieningen controleren
  • Productie- en incidentenrapporten opstellen
  • Eerstelijnsonderhoud aan machines of installaties voeren
  • Etiketteren

Dit bedrijfbiedt je een functie met veelzijdige verantwoordelijkheden in een ambitieuze internationale organisatie. Je komt terecht in een dynamische omgeving waar veiligheid, verantwoordelijkheidszin en resultaatgerichtheid centraal staan.

Onze opleidingscoördinator en trainers geven je on-the-job trainingen zodat je uitgroeit tot een uitstekende, ervaren operator.

Als tijdelijke werkvoorbereider werk je in een twee ploegenstelsel. Je presteert 8u/dag (5u45-13u45 of 13u45-21u45) en op vrijdag 5u/dag (5u45-10u45 of 10u45-15u45).

Naarzijdelijk een correcte verloning kan je rekenen op:

  • Maaltijdcheques
  • Ploegtoeslag

Laat je cv scannen door onze AI-sollicitatiecoach

Zo krijg je tips om je cv te verbeteren en af te stemmen op deze vacature.

VDAB-beroep: Productiemedewerker

Erkenningsnummer: VG:VG.1537/BU, BHG-UA:00134-406-20121024, WG:W.INT.534

Deze functie staat open voor iedereen, ongeacht leeftijd of gender.

Niet alle vacatures zijn nagekeken door VDAB. VDAB is niet aansprakelijk voor de inhoud van de niet-nagekeken vacatures.

FORUM JOBS AALTER voor een job in DEINZE

Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)