Heftruckchauffeurs
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
TPCE (Toyota Parts Centre Europe) is het Europees Distributiecentrum van Toyota. Het levert Toyota & Lexus-onderdelen aan Europese distributeurs. Verder belevert Toyota Diest ook rechtstreeks aan garages/dealers in België, Luxemburg, Nederland, Duitsland en Noord – Frankrijk. In Toyota Diest worden auto-onderdelen van Toyota en Lexus opgeslagen. Medewerkers maken bestellingen klaar en verzenden ze.
Functieomschrijving
TPCE (Toyota Parts Centre Europe) is het Europees Distributiecentrum van Toyota. Het levert Toyota & Lexus-onderdelen aan Europese distributeurs. Verder belevert Toyota Diest ook rechtstreeks aan garages/dealers in België, Luxemburg, Nederland, Duitsland en Noord – Frankrijk. In Toyota Diest worden auto-onderdelen van Toyota en Lexus opgeslagen. Medewerkers maken bestellingen klaar en verzenden ze.
Jobomschrijving
Toyota Diest zoekt heftruckchauffeurs met passie voor het vak en een sterke ambitie voor een vaste job op lange termijn.
Ben jij deze persoon? Dan ben je bij Toyota Diest aan het juiste adres
De taken van een heftruckchauffeur zijn:
- Orderpicken
- Replannen
- Laden/lossen van vrachtwagen
- Werkplek netjes houden
- Heftruck goed onderhouden.
Wist jij trouwens dat?
- Toyota jou een zéérstabiele tewerkstellingbiedt
- Je bij Toyota al na een tewerkstelling van+-6 maanden een langdurig contract kan ontvangen
- Toyota 2 keer per jaarvaste contractengeeft aan uitzendkrachten
- Er bij Toyotameer dan 1000 personeelsledenaan het werk zijn en ze hiermee één van de grootste werkgevers in de regio zijn.
- Bij Toyota is er ruimte voorcontinue ontwikkelingen een cultuur gebaseerd opteamwerk en respect.
- Het is de ideale plak voor wie houdt vaninnovatie, mensgerichte waarden en een stabiele carrière.
Ervaring? Helemaal niet nodig Wij investeren in onze medewerkers Je zal een complete opleiding krijgen. Met de juiste houding kom je al ver
Je zoekt een job waarbij je eentoekomstkan opbouwen. Je komt namelijk, na positieve evaluaties, in aanmerking voor een contract onbepaalde duur.
Daarnaast:
- Ben je in het bezit van een geldig heftruck-attest
- Kun je werken in een2 ploegenstelsel. (05.50 uur –14:00 uur & 13.50 uur–22:00 uur)
- Steek je graag de handen uit de mouwen. Je wilt niet de hele dag van achter je bureau werken en je bent graagactief bezig? TOP Dan zit je bij Toyota op de juiste plaats
- Komtveilig werkenvoor jou op de eerste plaats. We willen namelijk dat jij en je collega’s altijd veilig weer thuis komen
- Kan jezelfstandig op het werk geraken. We moedigen carpoolen aan. Echter, we verwachten dat je ook zelfstandig op het werk geraakt. Openbaar vervoer is jammer genoeg geen mogelijkheid in dit uurrooster.
- Eerstelijnsonderhoud opvolgen
- Goederen laden en lossen met een heftruck
- Afwijkingen melden
- De toestand van het intern transportmiddel controleren
- Gegevens registreren
- Eerstelijnsonderhoud opvolgen
- Goederen laden en lossen met een heftruck
- Afwijkingen melden
- De toestand van het intern transportmiddel controleren
- Gegevens registreren
Iedereen krijgt bij opstart dezelfdeopleiding. De eerste3 dagenleer je de Toyota-cultuur in een trainingsruimte. Vanaf dag 4 krijg je training op de werkvloer in je eigen afdeling.
Als medewerker bij Toyota ontvang je een aantrekkelijk loonpakket:
- Vroege ploeg:€ 11,23 per dag
- Maaltijdchequevan 10 euro per gewerkte dag
- 6ADVdagen per jaar (50 min per gewerkte week).
Daarnaast heeft Toyota Diest ook een eigenwas-dienst. Ook beschikken wij over eenbedrijfsrestaurant. Hier kan je aan zeerdemocratische prijzengaan eten tijdens je middagpauze. Soep, frietjes, broodje, slaatje, … keuze genoeg
Daarnaast kan jena 6 maandentewerkstelling genieten van een mooie korting bij aankoop van eennieuwe wagen.
Deze functie staat open voor iedereen, ongeacht leeftijd of gender.
Laat je cv scannen door onze AI-sollicitatiecoach
Zo krijg je tips om je cv te verbeteren en af te stemmen op deze vacature.