Leefgroepbegeleid(st)er OOOC De Sluis onbepaalde duur

Il y a 2 jours

Borsbeek, Antwerpen, Belgique DE SLUIS Temps plein 30 000 € - 42 000 € Contrat

Je werkt in een leefgroep met maximaal 10 jongens en meisjes. Als leefgroepbegeleider ben je het eerste aanspreekpunt van de jongeren en sta je in voor hun dagelijkse zorg en ondersteuning. In de leefgroep creëer je samen met je collega’s een leefklimaat waar kinderen en jongeren rust en voorspelbaarheid kunnen vinden.

Naast het begeleiden van de dagdagelijkse leefgroepwerking, heb je een belangrijke observatieopdracht. De bevindingen van je observaties bespreek je wekelijks met je collega’s in het multidisciplinaire team.

Tevens ben je medeverantwoordelijk voor de opmaak van verslaggeving. Je maakt deel uit van een team van 7 en wordt ondersteund door je hoofdbegeleid(st)er, coördinator en directie