Continuous Improvement

Il y a 5 jours

Bevere, Oost-Vlaanderen, Belgique VUYE FLEXIBLE PACKAGING Temps plein 70 000 € - 90 000 €/an

Ben jij iemand die energie krijgt van zowel verbeteren als creëren? Heb je een scherp oog voor processen én de drive om projecten van A tot Z tot een succes te brengen? Dan zoeken wij jou als Continuous Improvement & Product Innovation Manager.

Bij Vuye Flexible Packaging drukken we labels voor de gespecialiseerde voedingsindustrie, van uiteenlopende verpakkingen tot hoogwaardige premium labels voor re-use toepassingen. We zijn een nichespecialist met een trouw internationaal klantenbestand en een sterke, aanhoudende groei.

Wat ons echt typeert? Wij krijgen moeilijke projecten gedaan. Of het nu gaat om complexe maatwerkoplossingen, innovatieve productontwikkelingen of het optimaliseren van onze productieprocessen, wij gaan geen uitdaging uit de weg.

Om onze groei verder te ondersteunen, breiden we ons team uit met een Continuous Improvement & Product Innovation Manager die onze dagelijkse werking scherper stelt én nieuwe projecten succesvol opstart en realiseert. In deze rol werk je nauw samen met collega’s om efficiëntie te verhogen, kwaliteit te verbeteren en processen slimmer en leaner te maken.

Continuous Improvement

  • Je weet hoe de machines werken en hoe de mensen er mee om gaan. Je denkt logisch na over wat er efficiënter kan en neemt hierin initiatief om verbeteringen uit te voeren en op te volgen.
  • Je betrekt collega’s actief in verbetertrajecten, want sterke ideeën hebben pas impact als ze gedragen en correct uitgevoerd worden op de werkvloer.
  • Je weet goed in te schatten waar je voor het bedrijf het verschil maakt. Elke dag 1% beter, maakt na verloop van tijd een heel groot verschil.
  • Ervaring met Lean management is mooi meegenomen, maar met een heldere blik, veel motivatie en een autodidactische insteek kom je even ver.