Medewerker keuken ?
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
En continuant, vous acceptez nos Conditions d’utilisation & Politique de confidentialité.
Sla deze zoekopdracht op en ontvang de best passende jobs in je mailbox.
Stuur mij 'Keukenpersoneel' jobs in Antwerpen
Ontvang als eerste de nieuwste "Keukenpersoneel" jobs via e-mail
Duid aan welk type jobs je wenst te ontvangen
Waar:
Voltijds
Deeltijds
Dagelijks
Wekelijks
Jouw e-mail
De job werd bewaard
Je kan je bewaarde jobs terugvinden op de homepage en in Mijn Jobat .
Dit bericht niet meer tonen
Sluiten
Anderen bekeken ook
Onbepaalde duur Voltijds
Functieomschrijving
Werken met voeding en ambachtelijke producten van eigen kweek?
Bij de Spetserhoeve in Merksplas maken en verkopen we met veel goesting lekkere producten, met ons eigen Spetservarken in de hoofdrol.
We zoeken iemand die graag de handen uit de mouwen steekt, graag met voeding werkt en het fijn vindt om
gerechten perfect af te werken.
Je ondersteunt onze keuken en het atelier:
Je helpt mee bij de bereiding van onze gerechten, salades en andere producten.
Je helpt de toonbank aanvullen en zorgt ervoor dat onze producten er verzorgd uitzien.
Verpakken van voedingsmiddelen, wegzetten en stockbeheer.
Wie zoeken we?
Iemand die graag bezig is, werk ziet en een enthousiaste teamplayer is. Je werkt nauwkeurig, bent praktisch ingesteld en steekt graag de handen uit de mouwen.
Ervaring in een keuken, voedingszaak of horeca is mooi meegenomen, maar vooral je motivatie en ingesteldheid tellen. We leren je onze producten en werkwijze graag kennen.
We zoeken iemand die erg graag met voeding werkt en het vanzelfsprekend vindt om enthousiast met het team samen te werken.
Zin om mee te werken aan de Spetserhoeve? We maken graag kennis met je
We zoeken iemand met goesting om erin te vliegen, die graag met voeding werkt en de handen uit de mouwen steekt.
graag bezig is met voeding en lekker eten
ervaring heeft in een keuken, horeca of voedingszaak, of bereid is om bij te leren
graag praktisch bezig is en werk ziet liggen
nauwkeurig, hygiënisch en georganiseerd werkt
zelfstandig kan werken en graag samenwerkt
klanten vriendelijk verder helpt wanneer nodig
betrouwbaar is en afspraken nakomt
Ervaring is mooi meegenomen, maar de juiste ingesteldheid, motivatie en werkmentaliteit vinden we minstens even belangrijk.
We zoeken iemand die graag meewerkt, initiatief neemt en samen met ons zorgt voor lekkere producten en tevreden klanten.
Zin om mee te werken aan de Spetserhoeve? We maken graag kennis met je
Je komt terecht in een hecht team waar we samen er voor gaan. Geen grote organisatie met eindeloze procedures, maar een plek waar iedereen zijn steentje bijdraagt en waar je elkaar helpt wanneer het druk is.
Je werkt met kwaliteitsproducten van eigen kweek en leert het verhaal achter onze producten kennen. Je staat dicht bij onze klanten en krijgt de ruimte om hen écht te helpen, advies te geven en mee te zorgen voor een fijne winkelervaring.
Geen dag is helemaal hetzelfde. Het ene moment sta je klanten te helpen aan de toonbank, daarna zet je een bestelling klaar, vul je de winkel aan of spring je even bij in het atelier. Je bent dus de hele dag actief bezig en hebt een job met veel afwisseling.
- Een voltijdse job van (38u)
- Vaste vrije dagen op woensdag en zondag
- Zaterdag afwisselend – de ene week werk je zaterdag, de andere week ben je vrij
We vinden het belangrijk dat je je goed voelt in ons team, maar ook dat je trots kunt zijn op waar je werkt en op wat je mee verkoopt.
Bij ons krijg je verantwoordelijkheid, vertrouwen en de kans om jezelf verder te ontwikkelen. En misschien wel het leukste van allemaal: je werkt elke dag tussen lekker eten.
Je hebt al eerder gesolliciteerd voor deze functie.
Dan ben je op de juiste plaats geland, Jobat.be heeft 114 Keukenpersoneel jobs ter beschikking in Antwerpen.