Teamleader

Il y a 2 jours

De Panne, West-Vlaanderen, Belgique Famiflora Group Temps plein 20 000 € - 27 000 €/an

Werken bij Famiflora? Dat is samen groeien.

Bij Famiflora zijn onze medewerkers het kloppend hart van onze organisatie. Dat zijn geen loze woorden. We willen dat mensen zich goed voelen, zichzelf kunnen zijn en de ruimte krijgen om hun talenten verder te ontwikkelen.

Je komt terecht in een familiaal bedrijf met gezonde ambities, waar we elke dag samen bouwen aan de groei van onze onderneming. Een dynamische omgeving waar geen dag hetzelfde is, waar ondernemerschap wordt aangemoedigd en waar we veel belang hechten aan respect, samenwerking en een goede sfeer.

Het mooiste bewijs? De glimlach van onze medewerkers.

Klinkt dit als een omgeving waarin jij je thuis kan voelen? Dan hebben wij Famiflora De Panne een mooie uitdaging voor jou.

Als teamleader ben jij een belangrijke schakel tussen het team, de hoekverantwoordelijke en de dagelijkse werking van de winkel.

Je bent in de eerste plaats een people manager. Je weet hoe je mensen kan motiveren, begeleiden en enthousiasmeren en haalt graag het beste uit je team. Je creëert een omgeving waarin medewerkers zich gewaardeerd voelen, kunnen groeien en met plezier hun job doen. Maar je bent ook iemand die zelf graag de handen uit de mouwen steekt. Samen met je team zorg je ervoor dat jouw afdeling elke dag klaar is voor onze klanten.

Concreet betekent dit onder andere:

  • Je zorgt voor een goede opleiding en ontwikkeling van je team.
  • Je plant en organiseert de dagelijkse werkzaamheden.
  • Je volgt de voorraad op en zorgt ervoor dat de afdeling tijdig en correct wordt aangevuld.
  • Je houdt de verkoopresultaten nauw in het oog en denkt actief mee over manieren om de verkoop te stimuleren.
  • Je bent HET aanspreekpunt voor je medewerkers en draagt actief bij aan een positieve teamsfeer.

Kortom: een zeer variërende job waarbij geen dag hetzelfde is.

Waarom kiezen voor Famiflora?

Bij Famiflora krijg je niet alleen een job, maar de kans om mee te groeien met een ambitieuze onderneming.

Wat mag je concreet van ons verwachten?

  • Een dynamische job met heel wat afwisseling en verantwoordelijkheid
  • Opleiding en begeleiding om jezelf verder te ontwikkelen.
  • Je staat er niet alleen voor maar krijgt ondersteuning waar nodig.
  • Een cultuur waarin respect, samenwerking en waardering centraal staan.
  • Een vast uurrooster, waardoor je werk-privébalans voorspelbaar blijft.
  • 1 weekend op 2 vrij, zodat je ook tijdens het weekend voldoende vrije tijd hebt.
  • Loon hangt af van jouw ervaring/kennis.

Wie zoeken we?

We zoeken iemand die graag mensen in beweging brengt en tegelijk houdt van de dynamiek van een winkelomgeving.

Je herkent jezelf in het volgende:

  • Je hebt een eerste relevante ervaring in een coördinerende of leidinggevende functie bij voorkeur in de retail.
  • Je neemt verantwoordelijkheid en wacht niet af tot iemand zegt wat er moet gebeuren.
  • Je kan vlot communiceren in het Nederlands en Frans.
  • Je bent flexibel ingesteld en bereid 1 weekend op 2 te werken.