Front Office Medical Management Assistant MKA

Il y a 2 jours

Antwerpen, Belgique AZ MONICA vzw Temps plein 32 000 € - 36 000 €/an

Onze dienst MKA is onderdeel van een associatie van 16 chirurgen die allemaal gespecialiseerd zijn in de Mond-, Kaak- en Aangezichtschirurgie. Poliklinische, ambulante en gehospitaliseerde patiënten (dagopnames incluis) worden bij ons verzorgd.

Het team MKA in AZ Monica Deurne bestaat uit dokters, medisch secretaressen en verpleegkundigen. Een professioneel team dat volop in ontwikkeling is en gaat voor een prettige werksfeer

We zijn op zoek naar een Front Office Medical Management Assistant om ons team voltijds (38u) te komen versterken.

Wat houdt de functie in?

  • Als Front Office Medical Management Assistant rouleer je over drie onthaalposten.
  • Je staat in voor een warme verwelkoming en persoonsgerichte begeleiding van onze patiënten in de wachtzaal.
  • Je schrijft patiënten in voor consultaties en/of ingrepen en controleert de verzekerbaarheid.
  • Je beheert de toegewezen medische dossiers en verwerkt medische gegevens nauwkeurig in verschillende softwarepakketten.
  • Je behandelt de inkomende telefonie en mailverkeer en zorgt voor een correcte afhandeling.
  • Je plant afspraken met patiënten en geef je hen duidelijke, correcte informatie (zowel telefonisch als aan de balie).
  • Je ontvangt betalingen en registreert dit correct.
  • Invullen van formulieren voor aanvullende verzekeringen (hospitalisatieverzekering, tandverzekering, …).
  • Je verwerkt medische verslagen.
  • Je bent een aanspreekpunt voor onze artsen en doorverwijzers.
  • Je verwerkt de inkomende en uitgaande post.