Product Manager

Il y a 5 jours

Haren, Brussel-Hoofdstad, Belgique Verisure Temps plein 60 000 € - 90 000 € Contrat

Verisure is de toonaangevende aanbieder van professioneel bewaakte beveiligingsoplossingen in Europa en nummer één in België, met meer dan 100.000 klanten.


Wij geloven dat je veilig voelen een mensenrecht is. Daarom doet ons werk ertoe.


Onze producten en software worden ontwikkeld door de Groep, met teams in Zweden en Spanje. Jij zorgt ervoor dat België klaar is om ze op de juiste manier te lanceren, van nieuwe toestellen tot nieuwe features en optimalisaties, en dat de producten die al op het terrein staan gezond blijven.


Elke dag installeren meer dan 400 techniekers en installateurs onze systemen bij Belgische gezinnen en bedrijven. Jij zorgt ervoor dat wat zij installeren klaar is, getest is en werkt zoals het hoort.


In een salesgedreven bedrijf vertegenwoordig jij Operations. Je werkt nauw samen met Sales om nieuwe producten op de markt te brengen, en zorgt er tegelijk voor dat de operationele realiteit gehoord en bewaakt wordt.


Je ziet het grotere plaatje. Vraagt één afdeling een verbetering, dan kijk je wat dat betekent voor de andere afdelingen en voor de Groep. Je weet wat kan en wat niet, je houdt verwachtingen realistisch, en toch blijf je zoeken naar een manier om het onmogelijke mogelijk te maken.


Je komt terecht in het Competence Center van Verisure Belgium: een team van architecten, business application specialists, een product manager, supply chain-specialisten en andere experten. Samen vormen we de verbinding tussen de business, IT en de Groep, en zorgen we ervoor dat onze tools en producten mee evolueren met Verisure.


Als je energie haalt uit samenwerken met internationale teams, nieuwe producten tot leven brengen en continu verbeteren hoe we werken, dan is dit misschien wel jouw volgende uitdaging.


Wat je zal doen


Nieuwe producten, features en optimalisaties lanceren

  • Rechtstreeks samenwerken met de product- en softwareteams in Zweden en Spanje: de Belgische noden doorgeven, vroege versies testen en weten wat eraan komt.
  • Pilots en veldtesten organiseren, en de uitrol naar de volledige organisatie begeleiden.
  • De uitrol begeleiden van nieuwe softwarefeatures en optimalisaties voor onze bestaande producten, niet alleen van nieuwe hardware.
  • Samenzitten met elke afdeling om te begrijpen wat ze nodig hebben en hoe een nieuw product hen raakt.
  • De lanceringsplanning opstellen en bewaken, van stockbeschikbaarheid tot opleiding en communicatie.
  • Hand in hand werken met Sales, en tegelijk de operationele verwachtingen realistisch houden.
  • Nieuwe producten en features demonstreren aan collega's en stakeholders, en onze installateurs er echt enthousiast voor maken.
  • Iedereen, lokaal en op Groepsniveau, op de hoogte houden van vooruitgang, risico's en impact.

Ons huidige portfolio gezond houden

  • Ervoor zorgen dat problemen van het terrein gemeld, getest en gecommuniceerd worden, en ze opvolgen met de teams in Zweden en Spanje tot ze opgelost zijn.
  • Zoveel mogelijk bewijs verzamelen, en producten zelf testen om te begrijpen hoe ze werken en reageren.
  • Feedback van installateurs en collega's omzetten in verbeteringen.
  • Verder kijken dan vandaag: zien hoe onze producten nog beter kunnen, en die ideeën op tafel leggen bij de teams in Zweden en Spanje.

Projecten en conformiteit

  • Productgerelateerde projecten trekken en tot een goed einde brengen.
  • Je weg vinden bij de verschillende certificeringsinstanties, zodat onze producten marktconform zijn en blijven.

Wie we zoeken

  • Je hebt een bachelordiploma of gelijkwaardige ervaring.
  • Je hebt een eerste ervaring in productmanagement, productlanceringen of een technisch-operationele rol.
  • Je bent een geboren communicator in het Nederlands, Frans en Engels, die graag presenteert en demonstreert voor elk publiek, van installateur tot management en de Groep.
  • Je kunt de Belgische noden verdedigen bij de teams in Zweden en Spanje, met oog voor culturele verschillen.
  • Je ziet het grotere plaatje en begrijpt hoe één beslissing elke afdeling raakt.
  • Je komt op voor Operations en bouwt tegelijk een sterke relatie op met Sales.
  • Je denkt analytisch en bent pas tevreden als een probleem echt opgelost is.
  • Je bent hands-on en nieuwsgierig naar hoe dingen werken, van hardware en software tot certificering en regelgeving.
  • Je organiseert jezelf goed genoeg om een lancering te trekken en tegelijk het huidige portfolio te bewaken, en blijft kalm onder druk, met een goed gevoel voor