Jurist Litigation en Vastgoedrecht

Il y a 2 jours

Brussel Hoofdstad, Brussel Hoofdstad, Belgique Kolmont Temps plein 85 000 € - 120 000 € Contrat

Samenwerking
Vaste samenwerking (contract van onbepaalde duur)

Focus
Litigation en vastgoedrecht in de ruime zin

Impact
Als juridische sparringpartner sta je dicht bij de business en ben je van bij de aanvang betrokken bij strategische en operationele dossiers. Je rapporteert in deze functie aan de Head of Legal.

Kolmont is een familiaal verankerd vastgoedbedrijf met een uitgesproken langetermijnvisie en duidelijke ambitie.

Actief in zowel residentieel als commercieel vastgoed ontwikkelt Kolmont projecten die duurzaam waarde creëren voor bewoners, ondernemers en investeerders. Verfijnd in aanpak, ondernemend in mindset en best-in-class in uitvoering.

Met verdere groei voor ogen bevestigt Kolmont zijn rol als topspeler binnen de Vlaamse ruit.

Als Jurist Litigation & Vastgoedrecht combineer je een brede expertise in vastgoedrecht met een sterke focus op litigation en geschillenbeheer. Je staat dicht bij de business en bent betrokken bij uiteenlopende juridische dossiers.

Vastgoedrecht en contracten

Je stelt uiteenlopende overeenkomsten op, analyseert en onderhandelt ze, waaronder aankoop- en verkoopovereenkomsten, huurcontracten, aannemingsovereenkomsten en samenwerkingsovereenkomsten.

Daarnaast bied je juridische ondersteuning bij vastgoedtransacties, projectontwikkeling en investeringsdossiers. Je begeleidt due diligence-trajecten en stelt transactiedocumentatie op of beoordeelt deze.

Doorheen de lopende projecten identificeer je juridische risico’s en vertaal je die naar concreet juridisch advies.

Litigation en geschillenbeheer

Je bent het centrale aanspreekpunt voor alle litigation- en geschillendossiers binnen Kolmont. Je coördineert de samenwerking met externe advocaten en bewaakt daarbij de voortgang, strategie en kwaliteit van de dossiers.

Gerechtelijke procedures en geschillendossiers, voornamelijk binnen het vastgoedrecht, volg je zelfstandig op. Je adviseert het management over juridische risico’s en mogelijke oplossingen.

Je beschikt over een master in de Rechten.

Je hebt minimaal zes jaar relevante ervaring als advocaat of bedrijfsjurist binnen vastgoedrecht in de ruime zin, met aantoonbare ervaring in litigation. Ervaring met vastgoedgeschillen is een belangrijke troef.

Je hebt expertise in vastgoedrecht en de verschillende juridische aspecten van projectontwikkeling.

Je werkt zelfstandig, neemt verantwoordelijkheid en weet dossiers autonoom te beheren.

Je bent pragmatisch, communicatief en voelt je goed in een dynamische werkomgeving.

Je bent Nederlandstalig en hebt een professionele kennis van het Engels en Frans.

Je werkt hoofdzakelijk vanuit ons kantoor in Brussel en bent bereid om, afhankelijk van de dossiers en samenwerking met de business, af en toe vanuit Hasselt te werken.

Wat wij jou bieden

  • Duurzame samenwerking via een contract van onbepaalde duur (vast contract
    Aantrekkelijke marktconform salarispakket, afgestemd op jouw ervaringsniveau en expertise
  • Directe impact
    Je speelt een belangrijke rol binnen een ambitieuze en groeiende vastgoedgroep.
  • Ruimte om te groeien
    Ownership nemen, initiatief tonen en mee vooruitdenken worden hier aangemoedigd.
  • Sterk team
    Je komt terecht in een team met veel expertise, korte communicatielijnen en een sterke samenwerkingsmentaliteit.
  • Ondernemende cultuur
    Een omgeving waar lange termijn denken, verantwoordelijkheid nemen en excelleren centraal staan.

Klaar om jouw juridische expertise in te zetten bij een ambitieuze projectontwikkelaar?

Andere vacatures bij Kolmont

We zijn altijd op zoek naar uitzonderlijk talent. Zie je geen functie die helemaal past, maar denk je dat jij een meerwaarde bent voor Kolmont? Stuur ons je verhaal of je werk – we horen graag van je.

“Meer dan 20 jaar geleden startte ik vol enthousiasme bij Kolmont. Wat begon met kleine stappen groeide uit tot belangrijke mijlpalen. De uitdagingen, maar vooral de mensen, maakten het team tot wat het vandaag is. Nog elke dag ben ik trots dat ik hier deel van uitmaak.”

“Na bijna twee jaar bij Kolmont kan ik oprecht zeggen dat ik nog nooit in zo’n hecht en gedreven team heb gewerkt. We gaan er elke dag samen vol voor, met dezelfde ambitie en een sterke teamspirit. Hard werken en plezier maken gaan hier hand in hand. Work hard, play hard? Absoluut.”

Bewoner van De Kwint

“Toen Michel de renders liet zien van De Kwint was ik onmiddellijk verkocht. Alles wat de bouw, de verkoop, de renders, de planning aangaat, verliep super professioneel.”

Bewoners van Godsheide Dorp

“Dit huis kopen was en is voor ons de beste keuze die we ooit hadden kunnen maken. We zijn enorm tevreden.”

“Kolmont is voor mij meer dan een werkplek