Asbestdeskundige
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
En continuant, vous acceptez nos Conditions d’utilisation & Politique de confidentialité.
Ben jij op zoek naar een job als asbestdeskundige of heb je ervaring in asbestinventarisatie? Wil je werken in een organisatie waar expertise, samenwerking en impact centraal staan? Dan is dit jouw kans
Vanuit het kantoor in Gent / Roeselare werk je als asbestdeskundige in de regio Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen, Antwerpen, Brussel
Jouw taken:
- uitvoeren van asbestinventarisaties
- nemen van asbeststalen op locatie
- luchtmetingen
- opmaken van rapporten met risicoanalyse en beheersplan
- professioneel contact met klanten uit verschillende sectoren
- bijdragen aan kwaliteit en uniforme werkwijze binnen IBEVE
Je werkt in de praktijk én bouwt mee aan een sterk expertisenetwerk.
Nog vóór we elkaar ontmoeten: wie ben jij?
- Je behaalde een bachelor diploma in een relevante richting (chemie, bouwkunde,…)
- Wanneer je een opleiding asbestinventarisatie of Tracimat deskundige gevolgd hebt en/of over aantoonbare ervaring beschikt met uitvoering dergelijke projecten heb je een streepje voor
- Je hebt een rijbewijs B en bent flexibel naar verplaatsingen toe
- Een goede kennis Frans en Engels is geen absolute vereiste, maar vormt een pluspunt
Dit krijg je ervoor
- afwisseling – Je job biedt volop variatie.
- zorg en zekerheid – Jouw welzijn telt, in een stabiele organisatie met perspectief.
- groei en bloei – Van interne bijscholingen tot deelname aan congressen en seminaries.
- positivisme en perspectief – Je werk doet jezelf en de samenleving goed.
- vergoeding en extralegale voordelen– Je krijgt een veelzijdig loonpakket:
- maaltijdcheques
- hospitalisatie-, groeps- en inkomensverzekering
- een interessante verlofregeling
- cafetariaplan: extra verlofdagen, fietsleasing, ...
Groep IDEWE is al meer dan 50 jaardé referentie inpreventie en welzijn. Zo’n 1000 medewerkers in 11 regionale kantoren geven het beste van zichzelf om gezonde en veilige werkomgevingen op te zetten. Zo gaan ruim 750.000 werknemers bij 35.000 werkgevers met een gerust gemoed aan de slag. Dat is goed voorbedrijvenen hunwerknemers, én voor desamenlevingin zijn geheel.
Bij Groep IDEWE gaat hetvooruit.
Voor ons, omdat we voortdurend vernieuwen.
En voor jou, omdat je hier je ambities waarmaakt.
IBEVEis een gespecialiseerde partner in onder meerasbestinventarisatie en beschikt over een erkend asbestlabo. Daarnaast ondersteunt IBEVEorganisaties op het vlak van legionellabeheer, milieu en energie, veiligheidscoördinatie en sloopopvolging.