Laborant Beton
Il y a 1 jour
Wondelgem, Oost-Vlaanderen, Belgique
Vivaldis Interim
Temps plein
35 000 € - 50 000 € Contrat
Gratuit avec email ou Google
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
Gratuit avec email ou Google
Voor een groot bouwbedrijf zoeken we een laborant.Als laborant voer je dagelijks analyses uit op stalen van diverse producten en grondstoffen om de kwaliteit en certificatie te garanderen. Je taken omvatten:
- Het uitvoeren van diverse analyses en proeven zoals zeefanalyses, identificatieproeven, kalkstudies, drukproeven etc.
- Je neemt zelfstandig stalen van gebroken granulaten, gestabiliseerde mengsels, stortklaar beton en bodem. Dit zowel op de eigen site als op locatie bij klanten. Ook bezoek je werven van klanten in het kader van kwaliteitsopvolging.
- Dagdagelijks analyseer en interpreteer je de resultaten van deze tests. Je legt deze vast in gedetailleerde rapporten.
- Ook het verzorgen van documentatie ter ondersteuning van de productie en het kwaliteitscertificeringsproces behoort tot jouw verantwoordelijkheid.
- Verder hou je regelmatig controle op de kwaliteit van de producten en signaleer je eventuele afwijkingen zodat de productie tijdig bijgestuurd kan worden.
- Tot slot sta je in voor het onderhouden van administratieve gegevens en zorg je voor een vlotte overdracht van informatie binnen het team.