Productiemanager | Freelance

Il y a 3 jours

Roeselare, West-Vlaanderen, Belgique Faktor Temps plein 85 000 € - 100 000 € Contrat

Voor een stabiele en financieel gezonde productieorganisatie met duidelijke groeiambities zoeken we een ervaren Productie Manager. Je neemt de operationele eindverantwoordelijkheid over de volledige productie en geeft rechtstreeks leiding aan drie productiecoördinatoren en de Maintenance Manager.

Dit is geen functie vanop afstand. Je bent zichtbaar aanwezig op de werkvloer, kent de mensen en processen en zorgt voor structuur, duidelijke verantwoordelijkheden en resultaat. Tegelijk behoud je de helikopterview en bouw je mee aan de verdere professionalisering, automatisering en modernisering van de productieomgeving.

Hoe zal jouw takenpakket eruit zien?

  • Je neemt de operationele leiding over de volledige productieorganisatie en bewaakt planning, capaciteit, kwaliteit, veiligheid, efficiëntie en voortgang.
  • Je geeft rechtstreeks leiding aan drie productiecoördinatoren en de Maintenance Manager, coacht hen in hun verantwoordelijkheden en zorgt voor duidelijke doelstellingen en opvolging.
  • Je bent dagelijks aanwezig op de werkvloer, houdt voeling met medewerkers en processen en zorgt voor structuur, discipline en duidelijke afspraken binnen de organisatie.
  • Je neemt ownership over operationele problemen en verbeterpunten, analyseert de oorzaken, neemt beslissingen en zorgt ervoor dat acties daadwerkelijk worden uitgevoerd en opgevolgd.
  • Je bewaakt de productkwaliteit, certificeringen en veiligheidsvoorschriften en zorgt ervoor dat procedures en kwaliteitsstandaarden consequent worden toegepast.
  • Je volgt samen met de Maintenance Manager de technische werking en betrouwbaarheid van het machinepark op en bepaalt mee waar technische verbeteringen of investeringen nodig zijn.
  • Je identificeert opportuniteiten rond procesoptimalisatie, efficiëntie en productiviteit en vertaalt deze naar concrete verbeterprojecten op de werkvloer.
  • Je werkt nauw samen met de bestuurder en denkt vanuit operations mee over toekomstige investeringen, automatisering, modernisering en uitbreiding van de productieomgeving.