Magazijnier met computerskills in Brecht

Il y a 3 jours

Brecht, Antwerpen, Belgique Jobfixers Temps plein 17 000 € - 22 000 € Contrat

Magazijnier met PC-skills

Ben jij iemand die graag de handen uit de mouwen steekt, maar ook digitaal helemaal mee is? Dan hebben wij een mooie combinatie voor jou

Wie zijn we en wat doen we?

We zijn al meer dan 40 jaar een gevestigde waarde in de wereld van elektrotechniek, domotica en slimme gebouwoplossingen. Ze verdelen innovatieve producten en oplossingen voor installateurs, integratoren en groothandels.

Om hun magazijnwerking verder te versterken, zoeken ze een nauwkeurige en verantwoordelijke magazijnier die graag mee de volledige goederenstroom in goede banen leidt.

Wat ga je doen?

  • Je wordt een belangrijke schakel in het volledige magazijnproces. Van binnenkomende goederen tot bestellingen die klaarstaan voor verzending: jij zorgt ervoor dat alles correct verloopt.
  • Je ontvangt goederen, scant ze in en registreert alles correct in het computersysteem.
  • Grotere leveringen of batches verwerk je efficiënt via Excel, zodat je niet alles afzonderlijk hoeft in te scannen.
  • Je controleert de goederen en zorgt ervoor dat de stockadministratie steeds up-to-date blijft.
  • Je verzamelt en maakt bestellingen klaar voor klanten.
  • Je verpakt goederen zorgvuldig en maakt ze verzendklaar.
  • Je zorgt ervoor dat het magazijn netjes, overzichtelijk en georganiseerd blijft.
  • Je werkt met een elektrische stapelaar om goederen te verplaatsen.
  • Kortom: je bewaakt de volledige flow van het magazijn, zowel praktisch als administratief.

Wie zoeken we?

  • We zoeken geen persoon die zomaar wat dozen wil verplaatsen. We zoeken een persoon met pit, verantwoordelijkheidsgevoel en oog voor detail.
  • Je bent vlot met een computer en kan goed overweg met Excel. Ervaring met scanners en magazijnsoftware is mooi meegenomen.
  • Je werkt nauwkeurig en ordelijk. Correct registreren en controleren zit in je natuur.
  • Je bent stipt en neemt verantwoordelijkheid voor je eigen werk.
  • Je hebt een hands-on mentaliteit en ziet werk liggen.
  • Je hebt voldoende initiatief en durft zelfstandig beslissingen te nemen binnen je takenpakket.
  • Je spreekt en begrijpt goed Nederlands, zodat je vlot kan communiceren met collega's.
  • Je hebt een positieve ingesteldheid. Je hoeft niet alles al te kennen, maar je moet wel willen bijleren

Heb je bijvoorbeeld een administratieve achtergrond en wil je graag overstappen naar een meer praktische magazijnfunctie? Dan kan dit zeker een interessante match hier De combinatie van administratie, procedures en handenarbeid maakt deze job bijzonder gevarieerd.