Service Monteur

Il y a 3 jours

WestVlaanderen, West-Vlaanderen, Belgique Jobat Temps plein 34 000 € - 42 000 € Contrat

TSG staat voor Technical Services Group. Deze internationale groep is actief in 30 landen en heeft wereldwijd meer dan 7.000 medewerkers, waarvan ongeveer de helft () service- en installatiemonteurs. De activiteiten waar wij ons in gespecialiseerd hebben zijn op te splitsen in 7 categorieën, waarbij de totaaloplossing in alle gevallen centraal staat.

  • TSG Charge: Advies, leverancier, installateur en onderhoud voor elektrische laadpaal projecten
  • TSG Technics: Partner voor de bouw, installatie en onderhoud van carwash
  • TSG Systems: Ontwikkelaars van volledig geïntegreerde betaaloplossingen en Fleetregistratie van tanken, laden en wassen
  • TSG Fuel:Oplossingen voor het tanken van traditionele en hernieuwbare brandstoffen
  • TSG Gas: Bouw en onderhoud van gastechnische installaties voor het tanken van voertuigen (waaronder CNG, LNG en LPG)
  • TSG Power: Bouw en onderhoud van complete energieoplossingen, waaronder batterij energieopslagsystemen (BESS), hoog- en laagspanningsinstallaties

Jobomschrijving

Als Service Monteur zorg jij ervoor dat (laad-) stations betrouwbaar, veilig en up-to-date blijven. Je werkt niet alleen aan laadpalen, maar maakt deel uit van het bredere energieverhaal: van slimme laadinfrastructuur tot energiebeheer, batterijsystemen en brandstofinfrastructuur.

Je combineert techniek, software en connectiviteit om onze oplossingen optimaal te laten functioneren. Dit is geen klassieke job in onderhoud, maar een veelzijdige functie met verantwoordelijkheid, autonomie en impact.

Wat houdt dit concreet in?

  • Herstellingen en storingen aan laadpalen zowel AC als DC
  • Herstellingen en storingen aan de elektro infrastructuur van onze klanten
  • Uitvoeren van firmware updates en software upgrades
  • Diagnose van elektrische-, en netwerkproblemen
  • Werken met CPO-platformen (monitoring en configuratie)
  • Controleren van installaties op veiligheid en conformiteit
  • Correct digitaal rapporteren van je interventiesBestellen en opvolgen van onderdelen en materiaal
  • Preventief onderhoud

Jij zorgt ervoor dat elke laadpaal, brandstofpomp, betaaloplossing enz. opnieuw optimaal functioneert.

Waarom is deze job anders?

  • Je bent niet enkel monteur, maar ook digitaal bezig
  • Je werkt met software, platformen en netwerken
  • Je zit op het kruispunt van elektriciteit , IT en duurzame mobiliteit