Reachtruckchauffeur
Il y a 4 jours
Evergem, Gent, Belgique
Accent
Temps plein
24 000 € - 34 000 € Contrat
Gratuit avec email ou Google
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
Gratuit avec email ou Google
En continuant, vous acceptez nos Conditions d’utilisation & Politique de confidentialité.
3 redenen om voor deze job te kiezen
- Doorgroeimogelijkheden
- Variatie
- Aangename sfeer
Zo ziet je job er uit
Als Reachtruckbestuurder bij EUTRACO
- Ben je verantwoordelijk voor het efficiënt uithalen en wegzetten van pallets op hoogte, op de juiste locatie in het magazijn met behulp van een elektrische reachtruck.
- Werk je sporadisch met een elektrische BT voor diverse logistieke taken.
- Zorg je voor een correcte ontvangst en afmelding van goederen in ons WMS-systeem, zodat de voorraad steeds nauwkeurig wordt bijgehouden.
- Sta je in voor orde en netheid op de werkvloer en respecteer je alle veiligheidsregels en procedures om jezelf en je collega’s te beschermen.
- Monitor je de kwaliteit van je eigen werk door de juiste processen te volgen en aandacht te besteden aan detail.
- Werk je in een 2-ploegensysteem waarbij je wekelijks wisselt tussen de vroege shift (06u00-14u00) en de late shift (14u00-22u00).