Productieverantwoordelijke – 2 ploegen

Il y a 1 jour

Zwevegem, West-Vlaanderen, Belgique AGO OFFICE (Bedienden & Kaderleden) Temps plein 42 000 € - 62 000 € Contrat

Als Productieverantwoordelijke ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse operationele aansturing van een ploeg van ongeveer 20 productie-, insteller- en logistieke operatoren. Je zorgt ervoor dat de productieplanning veilig, kwalitatief en efficiënt wordt uitgevoerd.

  • Je verdeelt en coördineert de werkzaamheden en stuurt de fijnplanning bij in overleg met de planning.
  • Je volgt de productievoortgang en belangrijkste productieparameters op en grijpt in wanneer nodig.
  • Je bent het eerste aanspreekpunt voor de medewerkers van jouw ploeg en zorgt voor duidelijke communicatie over prioriteiten en doelstellingen.
  • Je begeleidt, coacht en motiveert medewerkers en stuurt bij waar nodig.
  • Je ondersteunt de opleiding en integratie van nieuwe medewerkers, onder andere via peterschap en praktische opleidingstrajecten.
  • Je lost operationele problemen op en werkt hiervoor samen met de juiste ondersteunende diensten.
  • Je zorgt voor een correcte ploegoverdracht en een vlotte informatiestroom naar de collega-shiftleader.
  • Je werkt nauw samen met planning, kwaliteit, onderhoud, logistiek en productie.
  • Tijdens de afwezigheid van de Teamleader Productie neem je diens rol op de werkvloer mee op.
  • Je bewaakt de naleving van veiligheidsvoorschriften, werkinstructies, processen en kwaliteitsvereisten.
  • Je analyseert afwijkingen op vlak van veiligheid, kwaliteit, rendement en planning en werkt mee aan structurele oplossingen.
  • Je detecteert verbeterpunten, formuleert voorstellen en volgt acties op tot ze effectief zijn uitgevoerd.
  • Je ondersteunt het team indien nodig ook praktisch op de werkvloer.