Lader/Monteur
Il y a 2 jours
Lokeren, Oost-Vlaanderen, Belgique
Jobat
Temps plein
22 320 € - 33 480 € Contrat
Gratuit avec email ou Google
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
Gratuit avec email ou Google
Voor een toeleverancier van Volvo Trucks in de regio Lokeren is er een vacature voor een assemblage arbeider in een 2-ploegensysteem. In deze veelzijdige functie worden de taken van Monteur en Lader gecombineerd, waarbij zowel de montage van vrachtwagenstoelen als het laden van stoelen voor Just-In-Time (JIT) levering centraal staan.
Taken als Monteur
- Monteren van verschillende onderdelen van vrachtwagenstoelen, zoals frames, bekleding, schuimvulling, veringen en elektrische & mechanische componenten.
- Gebruik van handgereedschappen en pneumatische gereedschappen voor de assemblage.
- Controleren van de kwaliteit van de geassembleerde producten.
Taken als Lader
- Laden van stoelen in JIT-rekken met behulp van een manipulator, volgens een vooraf bepaald laadplan.
- Afstemmen van de volgorde van de lading op de productielijnvolgorde bij de klant.
- Stapelen en laden van volle rekken in trailers en lossen van lege rekken.
- Werken met een heftruck voor het verplaatsen van rekken en uitvoeren van laad- en loswerkzaamheden.
- Zorgen voor veilig gebruik van rollend materiaal, met aandacht voor veiligheidsvoorschriften tijdens het rijden met de heftruck en manipulator.