Smals - DevOps Engineer

Il y a 1 jour

Brussel, Brussel-Hoofdstad, Belgique ictjob.be Temps plein 60 000 € - 90 000 € Contrat
  • Als CI/CD DevOps Engineer sta je in voor het operationeel beheer van het CI/CD-ecosysteem en zorg je voor een stabiele, performante en toekomstgerichte dienstverlening.
  • Je volgt build- en releaseprocessen nauwgezet op, detecteert verbeterkansen en biedt klanten via monitoring, rapportering, metrieken en gerichte feedback inzicht in de kwaliteit en efficiëntie van de dienstverlening.
  • Je ondersteunt development teams bij uitdagingen rond software delivery en automatisering.
  • Je analyseert behoeften, stelt passende oplossingen voor, begeleidt klanten in het gebruik van de dienstverlening en werkt procedures en best practices uit.
  • Je ontwerpt, onderhoudt en optimaliseert build-, release- en deploymentprocessen. Daarbij analyseer je technische problemen en zet je in op automatisering om de efficiëntie te verhogen en operationele risico's te beperken.
  • Je werkt mee aan de modernisering en standaardisering van software delivery-processen en bouwt mee aan een schaalbare, veilige en toekomstgerichte omgeving.
  • Daarnaast beheer je softwareartefacten en repositories met aandacht voor governance, kwaliteit en security
  • Tot slot integreer je DevSecOps-, kwaliteits- en securityprincipes in het software delivery proces. Zo draag je bij aan een efficiënte, veilige en betrouwbare uitrol van de software.