Warehouse Supervisor
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
En continuant, vous acceptez nos Conditions d’utilisation & Politique de confidentialité.
Warehouse Supervisor – Beerse – 2 ploegen
Heb jij ervaring in logistiek en krijg je energie van het aansturen en coachen van een team? Ben jij iemand die graag de touwtjes in handen neemt, overzicht bewaart en tegelijk dicht bij zijn mensen staat?
Voor een internationale speler binnen de hengelsportsector, met distributiecentra in de regio Herentals en Beerse, zijn we op zoek naar een ervaren Warehouse Supervisor.
In deze functie krijg je de verantwoordelijkheid over een team van ongeveer 40 magazijnmedewerkers en zorg je ervoor dat de dagelijkse werking van het magazijn vlot, veilig en efficiënt verloopt.
Jouw rol als Warehouse Supervisor
Als Warehouse Supervisor ben je de spil tussen de operationele magazijnwerking, je medewerkers en het management.
Je houdt het overzicht over de dagelijkse logistieke activiteiten en zorgt ervoor dat de vooropgestelde doelstellingen en KPI's worden behaald.
Je takenpakket is gevarieerd:
- Je coördineert de inkomende en uitgaande goederenstromen en bewaakt de dagelijkse magazijnplanning.
- Je stuurt rechtstreeks een team van ongeveer 40 magazijnmedewerkers aan.
- Je verdeelt het werk, volgt de personeelsbezetting op en anticipeert op afwezigheden.
- Je coacht, motiveert en begeleidt medewerkers in hun dagelijkse werkzaamheden.
- Je voert evaluatie- en feedbackgesprekken en werkt actief mee aan de ontwikkeling van je team.
- Je volgt de afgesproken KPI's, kwaliteit en productiviteit op en stuurt bij waar nodig.
- Je zorgt ervoor dat procedures correct worden toegepast en dat veiligheid en welzijn op de werkvloer centraal staan.
- Je bewaakt orde en netheid in het magazijn.
- Je zorgt voor een goede informatiedoorstroming tussen het magazijn en de andere afdelingen.
- Je ondersteunt collega's en andere afdelingen bij logistieke vraagstukken.
- Je rapporteert op dagelijkse basis over de werking en resultaten aan de Manager.
- Je denkt mee over het verbeteren van logistieke processen en werkmethodes.
- Je bent dus niet iemand die vanop afstand alleen cijfers opvolgt. Je bent zichtbaar aanwezig op de werkvloer, kent je mensen en weet wat er operationeel speelt.