Product Data Coördinator

Il y a 2 jours

Wingene, West-Vlaanderen, Belgique Manpower Belgium Temps plein 45 000 € - 65 000 € Contrat

Beschrijving van de klant:

MANPOWER Office People is specialist in het rekruteren van bedienden. We gaan telkens voluit voor de 'Perfect Match' tussen werkgever en sollicitant Welcome to a world of opportunity

Functieomschrijving:

  • Als Product Data Specialist ben jij de spilfiguur achter een correcte, consistente en vlot toegankelijke productdatastroom.
  • Je beheert en verrijkt productinformatie binnen het PIM-systeem, zorgt voor een correcte doorstroom naar verschillende applicaties en waakt over de kwaliteit van alle productgegevens.
  • Daarnaast werk je nauw samen met marketing, sales, productontwikkeling en operations om ontbrekende informatie op te volgen en data af te stemmen op commerciële behoeften.
  • Vanuit jouw analytische blik detecteer je verbeterkansen, optimaliseer je processen en draag je actief bij aan digitaliseringsprojecten en de verdere ontwikkeling van het PIM-landschap.
  • Zo help je mee om productinformatie efficiënt beschikbaar te maken voor klanten, collega's en diverse digitale kanalen.

Kandidaatprofiel:

  • Je beschikt over een bachelor- of masterdiploma of gelijkwaardige ervaring.
  • Je werkt nauwkeurig en hebt oog voor detail.
  • Je krijgt energie van het structureren en beheren van gegevens.
  • Je hebt affiniteit met data, systemen en digitale processen.
  • Ervaring met een PIM-systeem, ERP-software of databanken is een mooie troef.
  • Je hebt een goede kennis van Excel.
  • Je communiceert vlot met verschillende interne stakeholders.
  • Je neemt eigenaarschap en denkt proactief mee over verbeteringen.
  • Je beheerst het Nederlands en kan jezelf professioneel uitdrukken in het Engels. Kennis van het Frans is een plus.

Wat de klant biedt:

  • Een sleutelpositie binnen een organisatie die volop inzet op digitalisering
  • Veel ruimte voor initiatief en eigen inbreng
  • Een afwisselende functie waarin data, processen en samenwerking samenkomen
  • Werken in een internationale omgeving met sterke groeiplannen
  • Een ideale eerste of tweede carrièrestap binnen supply chain en logistiek
  • Intensieve begeleiding en ruimte om jezelf verder te ontwikkelen
  • Een gevarieerde functie met veel leerkansen en verantwoordelijkheid
  • De mogelijkheid om mee te werken aan logistieke optimalisatie- en digitaliseringsprojecten
  • Je kan werken in glijdende uren en starten tussen 7u en 8u45. (geen thuiswerk)
  • Een competitief loonpakket aangevuld met extralegale voordelenMC van 10 euro, groepsverzekering, bonus enonkostenvergoeding
  • 20 vakantiedagen + 10 ADV dagen voor een gezonde work-life balance

Alle kandidaturen worden met de nodige discretie behartigd en onze klant kan rekening houden met een eventuele opzegtermijn