Heftruckchauffeur (2-ploegen) – Regio Gent
Il y a 12 heures
Ertvelde, Oost-Vlaanderen, Belgique
GENT LOGISTICS
Temps plein
24 000 € - 32 000 € Contrat
Gratuit avec email ou Google
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
Gratuit avec email ou Google
Jouw uitdaging
Als heftruckchauffeur ben je een cruciale schakel in de logistieke keten op de site:
- Laden & Lossen: Je laadt en lost vrachtwagens en containers volgens strikte kwaliteitsvereisten en laadpatronen.
- Magazijnbeheer: Je zorgt voor de vlotte afvoer van palletgoed vanuit de productie en stapelt deze veilig en efficiënt in het magazijn.
- Site-logistiek: Met behulp van een koertrekker verplaats je containers op de site (ervaring of rijbewijs hiervoor is een plus).
- Kwaliteit & Orde: Je voert taken uit in functie van het kuisplan, controleert het rollend materieel en vult de nodige kwaliteitsdocumenten in.
- Samenwerking: Je werkt nauw samen met de collega's van de productie om alles op rolletjes te laten lopen.