Functioneel IT-analist
Il y a 4 jours
OostVlaanderen, Oost-Vlaanderen, Belgique
MadisonUnderwood
Temps plein
50 000 € - 70 000 € Contrat
Gratuit avec email ou Google
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
Gratuit avec email ou Google
Draag bij tot het succes van Securex en zijn klanten
Ben je gepassioneerd door de combinatie van business enerzijds en IT & Software anderzijds? Dan is deze functie voor jou
Responsibilties
- Als functioneel analist werk je intens mee aan de realisatie van diverse business/IT projecten. Je bent de schakel tussen het demand proces (business requirements & project definitie) en het delivery proces (ontwikkeling & realisatie van IT tools en functionaliteiten). Op die manier sta je aan de wieg van de realisatie van IT tools waarmee je toegevoegde waarde realiseert voor klanten en business stakeholders.
- Je werkt samen met domein architecten en product owners om business requirements en processen beter te begrijpen en te vertalen naar functionele componenten en functionele analyses. Je gaat features omzetten in een story mapping zodat je structuur brengt en een overzicht maakt van het totale aantal stories.
- Je bent onderdeel van het projectteam en volgt de ontwikkeling van de applicatie op de voet. Je werkt één sprint voorafgaand aan de development teams zodat je input kan doorstromen naar de ontwikkeling. Na de ontwikkeling kan je de functionaliteiten valideren d.m.v. testing en controle.
- Je werkt intens samen met de verschillende spelers in een project team zoals product owners, project managers, architecten, software engineers, ux-designers, etc.
- Je hebt een natuurlijke aanleg om op detailniveau te werken zonder het overzicht te verliezen.
- Bij voorkeur beheers je naast een vlotte kennis van het Nederlands, ook de Engelse en Franse taal.
Qualificaties
- Processen en structuren identificeren, begrijpen en documenteren is je passie en je bezit hiervoor een degelijke bagage aan technieken of bent bereid deze aan te leren. (User story mapping, User story writing, UML, BPMN, Wireframing, Domain modelling, enz,). Uijkt informatie verwerven.
- Je hebt een kritische geest en durft bij business en IT toetsen naar de toegevoegde waarde van gevraagde aanpassingen of uitbreidingen.
- Ook de nodige dosis creativiteit en innovatie is aanwezig.
- Je hebt kennis van of ervaring met agile methodologieën, waardes en principes.
- Je bent punctueel en in staat om zelfstandig je werk te organiseren.
- Je bent een echte teamplayer Je maakt deel uit van een klein team en hebt een hands-on en proactieve houding naar je team én de business toe.