Las voorbereider
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
En continuant, vous acceptez nos Conditions d’utilisation & Politique de confidentialité.
Als lasser-voorbereider bij Wiese Europe zorg je ervoor dat onze lassers vlot aan de slag kunnen. Je staat in voor de voorbereiding van onderdelen voor onze op maat gemaakte laad- en lossystemen, klaptrappen, veiligheidskooien en andere metaalconstructies.
Vanuit onze werkplaats in Sint-Job-in-'t-Goor zaag en bewerk je verschillende materialen volgens tekening en leg je alles klaar voor verdere las- en montagewerken.
Je werkt nauw samen met onze lassers en monteurs en speelt zo een belangrijke rol in het volledige productieproces. Waar nodig spring je ook mee in bij las- of montagewerkzaamheden.
Jouw verantwoordelijkheden
Je bent voornamelijk verantwoordelijk voor de prefab en voorbereiding van materialen en onderdelen.
- Het op maat zagen van buizen, profielen en andere materialen aan de hand van technische tekeningen.
- Het voorbereiden van onderdelen door onder andere te meten, af te tekenen, ontbramen en boren.
- Het controleren of de voorbereide stukken overeenkomen met de technische tekening.
- Het correct klaarleggen van materialen en onderdelen zodat onze lassers en monteurs vlot verder kunnen.
- Het voorbereiden van onderdelen voor de verzinkerij.
- Het waar nodig ondersteunen van onze monteurs bij montagewerkzaamheden.
We zoeken een handige en nauwkeurige metaalbewerker die technisch inzicht heeft en graag praktisch bezig is.
- Je kan technische tekeningen lezen en begrijpen.
- Je kan nauwkeurig meten, aftekenen en werken.
- Je kan overweg met een zaagmachine.
- Je hebt technisch inzicht en denkt logisch na.
- Je werkt zelfstandig en hebt oog voor detail en kwaliteit.
- Je bent stipt, correct en komt afspraken na.
- Je kan vlot communiceren in het Nederlands.
- Ervaring in metaalbewerking of een technische productieomgeving is een pluspunt.
- Kan je halfautomaat lassen? Dan is dat een pluspunt.
Bij Wiese Europe maak je deel uit van een gemotiveerd team en een bedrijf dat vakmanschap, veiligheid en kwaliteit hoog in het vaandel draagt.
- Een gevarieerde en boeiende functie binnen een sterk team
- Competitief loon op basis van je ervaring
- Mogelijkheid tot het leasen van een fiets na 2 jaar in dienst
- Hospitalisatieverzekering
- Maaltijdcheques van € 6