Bodem Senior Business Analist

Il y a 5 jours

Belgique TiTANS België Télétravail Temps plein 65 000 € - 90 000 €/an

-- Openbare Vlaamse Afvalstoffenmaatschappij --

Aantoonbare ervaring in algemene bedrijfsvoering met toepassing op ICT gebied.

Aantoonbare ervaring met ontwikkeling en optimalisatie van bedrijfsprocessen (BPM).

Aantoonbare kennis en ervaring van de verschillende Project Management facetten (kosten, timing, coördinatie, planning, schattingen).

Taalvereiste: Nederlandstalig op Europees CEFR - niveau C2.

Vaardigheden

  • Aantoonbare ervaring in algemene bedrijfsvoering met toepassing op ICT gebied (8 jaar, Expert).
  • Aantoonbare ervaring met ontwikkeling en optimalisatie van bedrijfsprocessen (BPM).
  • Aantoonbare werkervaring met het opstellen van datamodellen.
  • Aantoonbare werkervaring met het vertalen van epics en features naar user stories.
  • Aantoonbare werkervaring met PowerBI.
  • Aantoonbare werkervaring met project management (2 jaar, Medior).
  • Taalvereiste: Nederlandstalig op Europees CEFR - niveau C2.
  • Aantoonbare kennis en ervaring van de verschillende Project Management facetten (kosten, timing, coördinatie, planning, schattingen).
  • Aantoonbare werkervaring als data analist.
  • Aantoonbare werkervaring binnen de publieke sector.
  • Aantoonbare werkervaring binnen de Vlaamse Overheid.
  • Aantoonbare werkervaring met agile ontwikkeling.
  • Aantoonbare werkervaring met Atlassian Tools (JIRA, Confluence).
  • Aantoonbare werkervaring met data governance.
  • Aantoonbare werkervaring met master data management.
  • Aantoonbare werkervaring met SQL.

De organisatie verzekert in Vlaanderen een duurzame omgang met afvalstoffen, materialen en bodem. Ze vullen de economische behoefte aan grondstoffen en materialen lokaal in door de kringloopeconomie uit te bouwen. Ze stimuleren doelgroepen om zorgvuldig om te springen met materialen en zetten in op preventie en hergebruik. De organisatie waarborgt de behoefte aan een goede bodemkwaliteit, open ruimte en gezond drinkwater door nieuwe bodemverontreinigingen te vermijden en een effectief en billijk saneringsbeleid te voeren. Ze zijn in Vlaanderen hét aanspreekpunt voor het duurzame beheer van afval, materialen en bodem en zetten hun expertise internationaal in.

De afdeling Bodem heeft als doel verontreinigde gronden tijdig op te sporen en te saneren waar nodig. De huidige computertoepassing voor het beheren van bodemdossiers en het afleveren van bodemattesten ondersteunt hierbij de medewerkers. De afdeling heeft nieuwe doelstellingen: tegen 2036 wil de organisatie voor alle historische bodemverontreinigingen minstens de sanering opstarten. Er wordt actiever risicogronden opgespoord en aangepakt, waarvoor de bestaande toepassing onvoldoende ondersteuning biedt. Er zijn aanvullende functionaliteiten en verbeteringen nodig. Het beheer van een toenemend aantal dossiers moet gestroomlijnd worden, met aandacht voor kadastermutaties en meer geografische werkwijzen. De huidige toepassing voldoet functioneel en technisch niet meer aan de vereisten. De vernieuwing gebeurt gradueel, met vervanging van bestaande delen door nieuwe ontwikkeling tot de volledige bodemtoepassing vernieuwd is.

Daarnaast wil de organisatie een ondersteunend deel van het kwaliteitsborgingssysteem opzetten dat hand in hand gaat met de bestaande applicatie. Er zijn 4 externe certificatie-instellingen die steekproeven van asbestinventarissen controleren op kwaliteit. De organisatie wil een machine learning project opzetten om de slechtste asbestinventarissen te selecteren voor diepgaande controle door de certificatie-instellingen.