Contract Manager
Il y a 4 jours
Belgique
Anotech
Temps plein
50 000 € - 70 000 € Contrat
Gratuit avec email ou Google
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
Gratuit avec email ou Google
En continuant, vous acceptez nos Conditions d’utilisation & Politique de confidentialité.
Functieomschrijving
U bent verantwoordelijk voor het contractueel toezicht om de oplevering van het project te waarborgen binnen de afgesproken kosten, planning en vereisten op het vlak van HSE, kwaliteit en risico’s.
Belangrijkste verantwoordelijkheden
- Toezicht houden op het beheer van EPC‑ en workpackagecontracten en de rechten van het project veiligstellen.
- Beheren van alle contractuele aspecten en onderhouden van contacten met de contractuele tegenpartijen.
- Anticiperen op, coördineren en opvolgen van claims, contractwijzigingen en geschillen; indien nodig arbitrage voorstellen in samenwerking met de LCIM.
- Nauw samenwerken met de Operational Contract Manager / Claim Manager voor risicobeheer en formele claimafhandeling.
- Zorgen voor de tijdige opmaak, opvolging en communicatie van contractuele documentatie.
- Opstellen en opvolgen van een planning van contractuele verplichtingen, organiseren van vergaderingen en opstellen van verslagen.
- Toepassen van best practices in contractmanagement en toezien op naleving van projectvereisten.
- Optreden als aanspreekpunt voor compliance en ethiek en instaan voor de interface met aandeelhouders.
Gezocht profiel
Vaardigheden
- Sterke communicatie‑ en onderhandelingsvaardigheden in Nederlands/Frans en Engels.
- Grondige kennis van contracten, contractuele risico’s en juridische en financiële terminologie.
- Gestructureerde, nauwkeurige en rigoureuze werkmethodiek.
- In staat om zelfstandig te onderhandelen of als inhoudelijk expert het management te ondersteunen.
- Discreet en professioneel omgaan met vertrouwelijke informatie.
- Technische kennis van engineering, bouw, inbedrijfstelling en exploitatie van gecombineerde‑cyclusinstallaties is een pluspunt.
Ervaring
- Aantoonbare ervaring in contractmanagement binnen gecombineerde‑cyclusprojecten.
- Ervaring met contractuele relaties met OEM’s en EPC‑aannemers.