Chauffeur C

Il y a 19 heures

Bornem, Antwerpen, Belgique BD LOG Temps plein 19 000 € - 25 000 € Contrat
  • Je verzamelt en levert goederen (pakketten, pallets of andere goederen) aan klanten volgens de opgelegde termijnen en de vastgestelde veiligheidsnormen.
  • Je laadt en lost het voertuig.
  • Je gebruikt onze scanner bij de ontvangst en verzending van de goederen.
  • Je bent verantwoordelijk voor de controle van de goederen die je vervoert en die intact moeten worden afgeleverd.
  • Je bent verantwoordelijk voor het onderhoud van je voertuig, dat in uitstekende staat moet blijven.
  • Je plaatst de goederen op de daarvoor voorziene locatie in het depot (je kan een transpallet gebruiken).
  • Je werkt in het magazijn aan de voorbereiding van de leveringen.
  • Startpunt van de routes: depot in Bornem.

We dragen de waarden Passie, Initiatief, Respect en Professionalisme hoog in het vaandel en we verwachten ook van onze nieuwe medewerkers dat ze deze waarden uitdragen zodat ze elk op hun beurt ambassadeurs voor BD Media | BD Logistics kunnen zijn

BD Logistics biedt logistieke oplossingen met toegevoegde waarde, afgestemd op specifieke behoeften. De diensten omvatten: City Logistics, Oversized Logistics, Fresh Logistics en Reverse Logistics. Onze dienstverlening richt zich zowel naar de first als naar de last mile, zowel in de stad als op het platteland. We behandelen zowel standaardformaten als complexe of oversized goederen. Daarnaast verzorgen we ook gekoelde leveringen.