Operationeel Aankoper
Il y a 5 jours
Wevelgem, West-Vlaanderen, Belgique
AGO OFFICE (Bedienden & Kaderleden)
Temps plein
45 000 € - 68 000 € Contrat
Gratuit avec email ou Google
Enregistrez cette offre et organisez votre recherche
Créez un compte gratuit pour enregistrer des offres d'emploi, créer des alertes et revenir à cette liste depuis votre tableau de bord.
Gratuit avec email ou Google
Als Operationeel Aankoper ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse opvolging van verschillende aankoopactiviteiten en speel je een belangrijke rol in het optimaliseren van de samenwerking met leveranciers.
- Je beheert de indirecte aankopen die niet onder bestaande regionale aankoopcontracten vallen.
- Je implementeert regionale aankoopcontracten binnen de organisatie en zorgt voor een correcte opvolging.
- Je onderhandelt over commerciële afspraken met leveranciers en volgt de verdere implementatie ervan op.
- Je behandelt aankoopgerelateerde dossiers bij technische wijzigingen die een impact hebben op bestaande productieonderdelen.
- Je ondersteunt de aankoopteams bij de uitvoering van aankoopstrategieën en initiatieven rond kostenoptimalisatie.
- Je volgt de prestaties van leveranciers op met aandacht voor kwaliteit, kostprijs en levertermijnen.
- Je werkt mee aan de evaluatie en opvolging van leveranciers aan de hand van supplier scorecards.
- Je fungeert als eerste aanspreekpunt bij escalaties en problemen met externe leveranciers.
- Je zorgt voor correcte en actuele prijsgegevens in het ERP-systeem en volgt prijswijzigingen op gedurende de volledige levenscyclus van een product.
- Je stelt rapporteringen en analyses op met behulp van Excel, PowerPoint en Business Intelligence-tools.
- Je bent bereid om ongeveer 20% van je tijd te reizen.